GwiazdyZarobki męskich prostytutek. Piotr Krysiak ujawnił szczegóły z nowej książki

Zarobki męskich prostytutek. Piotr Krysiak ujawnił szczegóły z nowej książki

Autor książki poznał kontrowersyjny świat męskich prostytutek
Autor książki poznał kontrowersyjny świat męskich prostytutek
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

24.06.2021 18:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Krysiak wypuścił na rynek książkę, która może nieźle namieszać. Autor postanowił przyjrzeć się pracy mężczyzn, którzy zgadzają się za pieniądze świadczyć usługi towarzyskie i seksualne. Krysiak dowiedział się, ile mogą na tym zarobić.

Piotr Krysiak zasłynął na rynku wydawniczym dzięki kontrowersyjnej książce "Dziewczyny z Dubaju", w której opisał historie młodych kobiet decydujących się świadczyć różnego rodzaju usługi, głównie seksualne, bogatym mężczyznom.

Luksusowe życie

Teraz przyszedł czas na "Chłopaków z Dubaju". Z opisu książki można się dowiedzieć, że wśród ich klientów są politycy, dziennikarze, pisarze, celebryci, także księża, biznesmeni, aferzyści. "Najczęściej pracują pod wpływem narkotyków, na długich, czasem nawet tygodniowych sex-party" - tłumaczy Krysiak.

Autor włożył wiele pracy w dotarcie do tych mężczyzn. "Jednym z escortów od razu zdradzałem, że przygotowuję książkę o męskich prostytutkach. Innych po prostu wynajmowałem jako klient. Czasami kończyło się zabawnie, a czasami nieprzyjemnie i niebezpiecznie. Kilka razy uniknąłem bójki, a kilka razy kończyło się interwencją policji" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Krysiak dowiedział się również, ile zarabiają męskie prostytutki. "W Polsce kwoty za godzinę ich usług wahają się między 350 a 500 złotych za godzinę. [...] W Europie największym powodzeniem od kilku lat cieszą się Latynosi z Brazylii, Wenezueli, Kolumbii, Kuby czy Dominikany. Do Europy przygnała ich bieda i myśl, że tu łatwiej będzie im się ustawić w życiu i ściągnąć całe rodziny. Wielu z tych Latynosów pracuje na przykład weekendowo i za taki wyjazd na Majorkę z opłaconym hotelem, wejściem do salonów VIP w klubach zgarniają 4 tysiące euro. Czasami nawet nie uprawiają z nikim sexu. Ci, co cieszą się większym powodzeniem, potrafią zarobić nawet pond 10 tysięcy euro za weekend" - wyjawił.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także