Trwa ładowanie...
ślub
06-11-2012 14:35

Zasady aranżacji dekoracji ślubnych

Pragniesz ślubu bajecznego, o którym marzyłaś już jako mała dziewczynka? Chcesz wyjątkowej oprawy pasującej do Twojego stylu i charakteru, gdzie każdy element dekoracji jest przemyślany i pasujący do pozostałych? Jeżeli tak, to przeczytaj poniższe zasady, które ułatwią ci przygotowania do ślubu.

Zasady aranżacji dekoracji ślubnychŹródło: 123RF
d475rqp
d475rqp

Pragniesz ślubu bajecznego, o którym marzyłaś już jako mała dziewczynka? Chcesz wyjątkowej oprawy pasującej do Twojego stylu i charakteru, gdzie każdy element dekoracji jest przemyślany i pasujący do pozostałych? Jeżeli tak, to przeczytaj poniższe zasady, które ułatwią ci przygotowania do ślubu.

Zasada I - Temat ślubu... Temat przewodni ślubu ułatwia pracę nad planowaniem aranżacji dekoracji. Tematem ślubu może być wszystko: kolory, pory roku, symbolika danego Państwa itp. Ważne, aby cała uroczystość była w jednym charakterze. Dekoracja kościoła, sali i samochodu, a także bukiet ślubny powinien łączyć wspólny mianownik, czyli temat ślubu.

Zasada II - Prostota

Najpiękniejsze dekoracje ślubne kuszą swoją prostą formą. Ta zasada mówi o ograniczeniu ilości kolorów i elementów dekoracyjnych. Użyj nie więcej niż trzech kolorów. To samo dotyczy elementów dekoracyjnych. Nie mieszaj stylów. Dekoracje wykonane w tym charakterze mogą być zarówno tanie, jak również bardzo luksusowe, wszystko zależy od materiałów, jakich użyjesz. Dzięki tej zasadzie unikniesz chaosu i kiczu.

d475rqp

Zasada III - Kolor

Wpływ koloru na nastrój uroczystości jest nieoceniony. Ulubioną paletą barw możesz podkreślić swoją osobowość. Czy jesteś tradycjonalistką ceniącą sobie klasykę i ponadczasową elegancję? Czy może lubisz zaskakiwać odważnymi rozwiązaniami i nad tradycję przekładasz wolność i oryginalność.

Bez wątpienia kolor jest takim narzędziem, dzięki któremu uzyskasz zamierzony nastrój ceremonii. Ważne, by przy wyborze koloru oprócz własnych preferencji wziąć też pod uwagę charakter i kolorystykę lokalu. Łączenie kolorów jest wspaniałą przygodą. Pamiętajcie, że każdy kolor jest piękny i nadaje się do dekoracji weselnych.

Zasada IV - Personalizacja

Nadanie uroczystości osobistego charakteru to najważniejsza zasada. Ulubione kwiaty, kolory, dodatki, jak również wykorzystanie wszystkie wyżej wymienionych zasad pozwoli ci stworzyć oprawę ślubu jedyną i niepowtarzalną. Jeżeli chcesz, żeby goście zapamiętali ten dzień, zamów personalizowane upominki z waszym zdjęciem. Powodzenia!

(bb)

Więcej na temat ślubu:

* Czego boi się pan młody?*

d475rqp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d475rqp