Trwa ładowanie...

Zaskakujące słowa Michała Szpaka. Tak dokonał comming outu?

Michał Szpak opublikował na Instagramie dłuższy wpis. Część internautów twierdzi, że za zawartymi słowami kryje się coś więcej. W ich oczach artysta w ten sposób opowiedział o swojej orientacji psychoseksualnej. "Queerarchia jest we mnie i w każdym, kto chce żyć jej prawem" - podkreślił wokalista.

Michał Szpak dodał zaskakujący wpis na InstaStories Michał Szpak dodał zaskakujący wpis na InstaStories Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3pesst
d3pesst

Michał Szpak to niezwykle charyzmatyczny polski wokalista, którego kariera rozpoczęła się od pamiętnego wykonu utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Przez wiele osób piosenkarz jest nazywany "kolorowym ptakiem" ze względu na barwne, oryginalne kostiumy, w których pojawia się podczas występów. Michał bardzo chroni swojej prywatności, trzymając tę sferę swojego życia z dala od mediów. Sposób bycia oraz liczne eksperymenty z ubiorem czy makijażem sprawiają, że spora część internautów zachodzi głowę, czy Szpak należy do społeczności LGBT+. Po wrzuconym przez Internautę wpisie na InstaStory zyskali pewność.

"Queerowa istoto, te słowa queerujemy dla ciebie"

Dłuższą wypowiedź Michała Szpaka otwierają słowa mówiące o tym, że obecny świat jest pełen zakazów, restrykcji i przemocy. Artysta zwraca uwagę na to, że, jego zdaniem, w naszej codzienności wciąż jest za mało zrozumienia dla drugiego człowieka, czułości. Wokalista chciałby, aby rzeczywistość uległa zmianie, a świat był spokojnym miejscem dla każdego.

"Queerarchia to świat, w którym jesteś tym, kim pragniesz być. Queerarchia to świat wolny od stygmatu winy i piętna wstydu. Wolny od tego, co gorsze i lepsze. Świat, w którym możesz być tak męska, tak kobiecy, tak niebinarne, jak tylko jesteś w stanie to sobie wyobrazić" - pisze piosenkarz.

d3pesst

Przypomnijmy, że Michał Szpak oświadczył niedawno, że nie dokonał comming outu, dodając, że gdyby rzeczywiście miał to zrobić, zdecydowałby się na coś bardziej spektakularnego.

"Nigdy nie byłaś, nie jesteś i nie będziesz sama"

Wokalista zakończył swą wypowiedź apelem do queerowych osób, aby pamiętały, że nigdy nie były, nie są i nie będą same.

"Bo Queerarchia jest w tobie! Queerarchia jest we mnie i w każdym, kto chce żyć jej prawem. (…) Bądź z nami, queerami" - podkreślił artysta.

d3pesst

Internauci widzą w tej wypowiedzi Michała Szpaka potwierdzenie piosenkarza, że należy do społeczności queer.

Michał Szpak dodał obszerny wpis na InstaStories Instagram
Michał Szpak dodał obszerny wpis na InstaStories Źródło: Instagram, fot: Michał Szpak

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Michał Szpak: "Propagowanie wolności nie jest niczym złym"

d3pesst
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pesst