GwiazdyZatańcz „Taniec Życia” i wygraj warsztaty z Anną „YouYą” Jujką!

Zatańcz „Taniec Życia” i wygraj warsztaty z Anną „YouYą” Jujką!

Zatańcz „Taniec Życia” i wygraj warsztaty z Anną „YouYą” Jujką!
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
19.08.2014 14:32, aktualizacja: 19.08.2014 15:36

Rozpoczął się konkurs Taniec Życia „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”. Zainspiruj się ruchami pszczół w „Tańcu Życia” ułożonymi przez Annę „YouYę” Jujkę, pokaż jak tańczysz i wygraj indywidualne warsztaty ze sławną choreograf!

Rozpoczął się konkurs Taniec Życia „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”. Zainspiruj się ruchami pszczół w „Tańcu Życia” ułożonymi przez Annę „YouYę” Jujkę, pokaż jak tańczysz i wygraj indywidualne warsztaty ze sławną choreograf!

Konkurs i choreografia powstały w ramach akcji „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”, której celem jest zwracanie uwagi na problem masowego wymierania pszczół oraz podpowiadanie, jak samodzielnie pomagać tym pożytecznym owadom. Konkurs trwa do 30.09.2014 r.

Pierwszy krok do pomagania pszczołom może prowadzić przez … taniec. Na stronie* www.taniec-zycia.pl* możesz zobaczyć nakręcony w ramach akcji teledysk, będący przekrojem przez życie pszczoły – jej narodziny, współpracę z innymi pszczołami oraz śmierć spowodowaną przez napotkane zagrożenia.

Jak połączyć taniec z ochroną pszczół? Pszczoły komunikują się ze sobą m.in. za pomocą tańca, który jest główną inspiracją dla choreografii stworzonej przez Annę YouYę.

Za pomocą "Tańca Życia" i choreografii bazującej na ruchach pszczół możemy przede wszystkim zainteresować ludzi tymi jakże pożytecznymi stworzeniami i przybliżyć rolę pszczół w życiu człowieka. Dodatkowo poprzez taniec pokazujemy wszystkim, jak ważny jest ruch i sposób komunikacji zarówno między ludźmi, jak i naturą – mówi Anna „YouYa” Jujka. Zachęcaj innych do samodzielnej pomocy pszczołom, ponieważ co roku zmniejsza się populacja pszczół. Porad, jak pomagać pszczołom, szukaj na www.pomagamypszczolom.pl

Co zrobić, żeby wygrać „Taniec Życia”?

  1. Wejdź na www.taniec-zycia.pl i naucz się kroków „Tańca Życia”.
  2. Nagraj własny, krótki film, pokazujący, jak odwzorowujesz „pszczeli” układ. Zatańcz do muzyki skomponowanej specjalnie do „Tańca Życia”.
  3. Za pośrednictwem formularza, dostępnego na stronie konkursu, prześlij swoje nagranie. Film nie może być większy niż 50 MB, a jego długość nie może przekraczać 60 sek.
  4. Nie musisz tańczyć sam! Zgłoszenia mogą nadsyłać również pary oraz grupy. Możesz także zgłosić nieograniczoną liczbę filmów.

Nagrody dla najlepszych tancerzy

Film zostanie umieszczony na stronie www.taniec-zycia.pl oraz na kanale YouTube marki Kujawski®, gdzie będzie podlegać ocenie internautów. Filmy, które zbiorą więcej niż 30 głosów przejdą do etapu, w którym Jury, w składzie Anna „YouYa” Jujka oraz Małgorzata Strzelec (przedstawiciel ZT „Kruszwica S.A – fundator nagród), wybierze czwórkę zwycięzców.
Zdobywca pierwszego miejsca wygra warsztaty taneczne z Anną „YouYą” Jujką, pozostała trójka nagrodzona zostanie słuchawkami. Informacje o konkursie Taniec Życia oraz regulamin są dostępne na stronie www.taniec-zycia.pl.

Źródło artykułu:Informacja prasowa