ycipk-2vwu4f
Informacja prasowa
Moda

Zdradzamy długo wyczekiwaną informację: Magdalena Bieńkowska polską kandydatką do tytułu Miss World 2017

Pretendentką do korony Miss Świata jest piękna i inteligentna - Magdalena Bieńkowska, która w 2015 roku zdobyła tytuł Miss Polski. 24-letnia modelka pochodzi z serca Mazur. 18 listopada wystąpi w konkursie Miss World 2017, którego finał odbędzie się w Sanya, Chiny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska kandydatka do tytułu Miss World 2017
Polska kandydatka do tytułu Miss World 2017 (Materiały prasowe)
ycipk-2vwu4f

Magdalena podczas trwającego pięć tygodni zgrupowania, które rozpocznie się w Singapurze, odbędzie spotkania z jury konkursu, uczestniczyć będzie w akcjach charytatywnych oraz wycieczkach prezentujących uroki Singapuru i Sanya. Czas pobytu to również spora liczba prób do gali finałowej, podczas której kandydatki zaprezentują się m.in. w strojach narodowych oraz sukniach wieczorowych. Warto wspomnieć, że od 2015 roku organizatorzy konkursu zrezygnowali z prezentacji kandydatek w strojach kąpielowych.

Materiały prasowe
Podziel się

W światowym rankingu konkursu, Magdalena zajmuje wysoką pozycję na tle pozostałych kandydatek. Plasuje się w ścisłym finale. Czy uda jej się zdobyć koronę Miss Świata i powtórzyć sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku? Zapraszamy do obserwowania przygotowań Magdy do wyjazdu na profilu Miss Polski (Facebook i Instagram). Już wkrótce zdradzimy, który z czołowych, polskich projektantów przygotuje dla niej suknię wieczorową na wielką galę.

ycipk-2vwu4f
Materiały prasowe
Podziel się

Magdalena Bieńkowska dużą wagę przywiązuje do swojego rozwoju. Jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Biegle mówi po angielsku. Na co dzień współpracuje również z NEW STAGE Model Management, gdzie ma okazję realizować swoją kolejną pasję, jaką jest modeling. Żyje aktywnie - uwielbia podróżować i grać w tenisa. Chętnie poznaje nowe miejsca, ludzi i inne kultury, ale w wolnych chwilach z przyjemnością wraca do rodzinnych Mikołajek. Otwarcie przyznaje, że nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze!

Jaka jest Magdalena Bieńkowska? Skromna, ale znająca swoją wartość, odważna w drodze po marzenia, naturalnie piękna oraz punktualna i sumienna. Jest idealnie przygotowana by z powodzeniem zawalczyć o to piękne trofeum, którym jest korona Miss World!

Biuro Miss Polski

ycipk-2vwu4f
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vwu4f

ycipk-2vwu4f
ycipk-2vwu4f