Trwa ładowanie...
d1szrig
Informacja prasowa
Moda

Zdradzamy długo wyczekiwaną informację: Magdalena Bieńkowska polską kandydatką do tytułu Miss World 2017

Pretendentką do korony Miss Świata jest piękna i inteligentna - Magdalena Bieńkowska, która w 2015 roku zdobyła tytuł Miss Polski. 24-letnia modelka pochodzi z serca Mazur. 18 listopada wystąpi w konkursie Miss World 2017, którego finał odbędzie się w Sanya, Chiny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska kandydatka do tytułu Miss World 2017
Polska kandydatka do tytułu Miss World 2017 (Materiały prasowe)
d1szrig

Magdalena podczas trwającego pięć tygodni zgrupowania, które rozpocznie się w Singapurze, odbędzie spotkania z jury konkursu, uczestniczyć będzie w akcjach charytatywnych oraz wycieczkach prezentujących uroki Singapuru i Sanya. Czas pobytu to również spora liczba prób do gali finałowej, podczas której kandydatki zaprezentują się m.in. w strojach narodowych oraz sukniach wieczorowych. Warto wspomnieć, że od 2015 roku organizatorzy konkursu zrezygnowali z prezentacji kandydatek w strojach kąpielowych.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

W światowym rankingu konkursu, Magdalena zajmuje wysoką pozycję na tle pozostałych kandydatek. Plasuje się w ścisłym finale. Czy uda jej się zdobyć koronę Miss Świata i powtórzyć sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku? Zapraszamy do obserwowania przygotowań Magdy do wyjazdu na profilu Miss Polski (Facebook i Instagram). Już wkrótce zdradzimy, który z czołowych, polskich projektantów przygotuje dla niej suknię wieczorową na wielką galę.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Magdalena Bieńkowska dużą wagę przywiązuje do swojego rozwoju. Jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Biegle mówi po angielsku. Na co dzień współpracuje również z NEW STAGE Model Management, gdzie ma okazję realizować swoją kolejną pasję, jaką jest modeling. Żyje aktywnie - uwielbia podróżować i grać w tenisa. Chętnie poznaje nowe miejsca, ludzi i inne kultury, ale w wolnych chwilach z przyjemnością wraca do rodzinnych Mikołajek. Otwarcie przyznaje, że nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze!

d1szrig

Jaka jest Magdalena Bieńkowska? Skromna, ale znająca swoją wartość, odważna w drodze po marzenia, naturalnie piękna oraz punktualna i sumienna. Jest idealnie przygotowana by z powodzeniem zawalczyć o to piękne trofeum, którym jest korona Miss World!

Biuro Miss Polski

d1szrig

Podziel się opinią

Share
d1szrig
d1szrig