"Żebyś poroniła, suko". Ciężarna aktorka pokazała wstrząsające wpisy

"Żebyś poroniła, suko". Ciężarna aktorka pokazała wstrząsające wpisy
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

28.01.2018 09:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka Joanna Koroniewska spodziewa się drugiego dziecka. Jej prywatne konto na Instagramie zalała z tego powodu fala nienawiści. "Fani" nazywają Koroniewską "suką" i m.in. życzą śmierci "bękartowi".

"Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu- szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej??!!!" – napisała na Instagramie Joanna Koroniewska. Oglądamy tam zrzut ekranu komentarzy, które dostała od obserwujących. Ich treść jest porażająca. " Żebyś poroniła, suko", "Żeby twój bękart urodził się martwy" – czytamy. Koroniewska jest żoną Macieja Dowbora, są razem od wielu lat. Przed ślubem doczekali się córeczki.

Aktorka znana z roli Małgorzaty Mostowiak w "M jak Miłość" przyznaje, że nie rozumie, jak można napisać coś takiego. Niestety, nie jest ona pierwszą ofiarą internetowego hejtu - do tej pory najwięcej słyszało się o atakach na Karolinę Korwin Piotrowską i Filipa Chajzera.

Korwin Piotrowska obrywała za radykalne poglądy, którymi dzieliła się w mediach społecznościowych. Chajzer z kolei musiał zmierzyć się z nienawiścią po tragicznej śmierci synka. Dziennikarze zareagowali na ataki w ten sam sposób – upublicznili, i to wielokrotnie, dane swoich hejterów. Po takich zabiegach, pewni siebie autorzy komentarzy przepraszali za swoje zachowanie i prosili o usunięcie swoich danych.

Towarzyszące hejterom poczucie bezkarności nie zna jednak granic. Internet daje osłonę, ale ta jest tylko iluzoryczna - przykłady Korwin Piotrowskiej i Chajzera pokazują, że łatwo ją zerwać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także