Zendaya włożyła zjawiskową suknię. Kreacja wbija w fotel

Zendaya włożyła zjawiskową suknię. Kreacja wbija w fotel

Zendaya zapozowała w zjawiskowej sukni
Zendaya zapozowała w zjawiskowej sukni
Źródło zdjęć: © East News
27.06.2023 14:27, aktualizacja: 27.06.2023 15:01

Brytyjski "Vogue" postanowił przypomnieć sesję zdjęciową, która ukazała się na jego łamach ponad dwa lata temu. Za obiektywem – Greg Williams, przed obiektywem – Zendaya. Aktorka zapozowała w zjawiskowej sukni Valentino, a my jak zwykle nie możemy oderwać wzroku od gwiazdy, która pretenduje do miana ikony mody młodego pokolenia.

Zendaya, znana m.in. z najnowszych części "Spider Mana" i serialu "Euforia", ma nieprawdopodobne wyczucie stylu, ale z pewnością też zdolnych doradców. W efekcie zachwyca za każdym razem, gdy pojawia się na dużym evencie show-biznesowym. W jej przypadku nie ma mowy o nudzie, ale też i o przesadzie. Sięga zarówno po nowe projekty, jak i te vintage. Słowem – jest współczesną ikoną mody.

Teraz brytyjski "Vogue" przypomniał na swoim Instagramie zdjęcie Zendayi – opublikowane na łamach wydania papierowego dwa lata temu. To gratka dla wszystkich osób, którym wtedy ono umknęło. Gwiazda jak zwykle prezentuje się zjawiskowo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Vogue" przypomina prace angielskiego fotografa

Brytyjski "Vogue" opublikował na swoim Instagramie serię zdjęć gwiazd. Z pozoru mogą wydawać się przypadkowe, jednak w rzeczywistości łączy je jeden mianownik, czyli autor. A jest nim wybitny fotograf Greg Williams, który właśnie wydaje książkę "‘Photo Breakdowns: The Stories Behind 100 Portraits". Zdjęcia pierwotnie ujrzały światło dzienne na łamach trzech wydań: z kwietnia 2021, marca 2022 i lutego 2023. Właśnie z tego pierwszego pochodzi zdjęcie Zendayi.

Zendaya i suknia Valentino to duet doskonały

Aktorka zapozowała w zjawiskowej wieczorowej sukni domu mody Valentino. Ceglasta, plisowana kreacja odznaczała się asymetryczną górą. Zendaya, która miała na sobie tylko złote kolczyki, zagrała przed obiektywem po mistrzowsku, wykorzystując potencjał zwiewnej sukni. Co ciekawe, fotografia została wykonana smartfonem.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl