ycipk-wouqwz

Zestawy kosmetyków dla twojego faceta do 50 zł

Zestaw kosmetyków jest zawsze bezpiecznym wyborem na prezent dla ukochanego mężczyzny. Pianka, woda po goleniu, antyperspirant czy żel pod prysznic są podstawowymi produktami w męskiej toalecie. W tym gorącym, przedświątecznym okresie warto łapać okazje i już teraz kupić coś, co na pewno zostanie wykorzystane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyźni również potrzebują kosmetyków do codziennej pielęgnacji ciała i twarzy
Mężczyźni również potrzebują kosmetyków do codziennej pielęgnacji ciała i twarzy (Fotolia)
ycipk-wouqwz

Dlaczego warto kupić zestaw kosmetyków dla faceta?

Wielu ludzi w tym przedświątecznym okresie zastanawia się, co kupić swoim bliskim na prezent. Niektórzy z nas wybierają oryginalne upominki, np. własnoręcznie wykonaną biżuterię, a inni stawiają na coś, co zawsze było marzeniem obdarowywanej osoby, np. wycieczka do egzotycznego kraju czy najnowsza książka ukochanego pisarza. Kiedy jednak bliska osoba ma już solidny portfel, modny zegarek, a na najnowsze gadżety elektroniczne po prostu nas nie stać, wtedy decydujemy się na kupno uniwersalnego prezentu.

Mężczyźni lubią praktyczne rzeczy, więc zestaw kosmetyków zawsze im się przyda. Żel pod prysznic i pianka do golenia kiedyś się przecież skończą. Poza tym zestaw bywa tańszy niż poszczególne kosmetyki sprzedawane osobno. Jeżeli skorzystamy z promocji, to zapłacimy jeszcze mniej, nawet za produkty z wyższej półki cenowej, które nasz facet zawsze omijał.

ycipk-wouqwz

Zestaw kosmetyków dla faceta – jaki wybrać?

Oczywiście wybór kosmetyków zależy od gustu naszego mężczyzny. Jeżeli zaufał jednej marce, to najbezpieczniej będzie wybrać właśnie zestaw tej jednej marki. Jeżeli woli kosmetyki dobrej jakości, ale różnych firm, to również nie powinnyśmy mieć z tym problemów. Największy wybór mamy wtedy, kiedy nasz facet nie przywiązuje wagi do zapachu i konsystencji żelu pod prysznic czy pianki. Wtedy możemy go zaskoczyć luksusowym zestawem kosmetyków, zwłaszcza jeśli na co dzień wybiera tańsze alternatywy.

ycipk-wouqwz

Najczęściej możemy spotkać zestawy składające się z trzech kosmetyków. Z reguły są to produkty do golenia, jak np. pianka, żel czy woda po goleniu, oraz antyperspirant albo żel pod prysznic. W niektórych znajdziemy również perfumy oraz kremy.

W innych znajdziemy jedynie dwa kosmetyki. Najczęściej jest to woda toaletowa bądź dezodorant oraz atomizer o mniejszej pojemności, którego można zabrać ze sobą w podróż.

ycipk-wouqwz

Czasem jest to również pianka bądź żel do golenia oraz maszynka do golenia tej samej marki. Taki prezent przyda się mężczyźnie, który stroni od zarostu i woli mieć gładką twarz.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-wouqwz

ycipk-wouqwz
ycipk-wouqwz