Trwa ładowanie...
d3ommzc
Ludzie

Zgrupowanie finalistów The Look of The Year 2018 w Łodzi

Przed nami finał kolejnej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego The Look of The Year. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się 8 września w Łodzi!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zgrupowanie finalistów The Look of The Year 2018 w Łodzi
Zgrupowanie finalistów The Look of The Year 2018 w Łodzi (Materiały prasowe, Fot: Filip Mazurkiewicz)
d3ommzc

Tegoroczna gala finałowa tradycyjnie przyciągnie do Łodzi gwiazdy świata mody, czołowych projektantów, stylistów, fotografów. Spośród 20 finalistów: 10 modelek i 10 modeli, wyłonionych z tysięcy chętnych osób na castingach, profesjonalne jury finału wybierze laureatów polskiej edycji, którzy będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR we Włoszech.

Materiały prasowe

Uczestnicy konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2018 rozpoczęli przygotowania do gali finałowej. Jakiś czas temu przyjechali na zgrupowanie do Łodzi gdzie brali udział m.in. w sesji zdjęciowej i w warsztatach psychologicznych w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Był też czas na zwiedzanie najciekawszych zakątków i miejsc Łodzi. Przyszli top modele i top modelki odwiedzili m.in. Manufakturę, kompleks Off Piotrkowska i łódzki magistrat, gdzie spotkali się z władzami Miasta.

Materiały prasowe
d3ommzc

Podziel się opinią

Share

d3ommzc

d3ommzc