ModaZień na Sunrise Fashion Festival

Zień na Sunrise Fashion Festival

Zień na Sunrise Fashion Festival
Źródło zdjęć: © AKPA
26.07.2012 11:07, aktualizacja: 30.07.2012 12:04

25 lipca wieczorem zakończyła się pierwsza edycja Sunrise Fashion Festival, wydarzenia które miało na celu promowanie mody w wielu aspektach: pokazów, urody oraz zdrowia i fitnessu, czyli wszystkiego co łączy się z doskonałym wyglądem i dobrym samopoczuciem.
Ostatniego dnia festiwalu mieliśmy okazję oglądać kolekcję najbardziej znanego w Polsce projektanta Macieja Zienia.

25 lipca wieczorem zakończyła się pierwsza edycja Sunrise Fashion Festival, wydarzenia które miało na celu promowanie mody w wielu aspektach: pokazów, urody oraz zdrowia i fitnessu, czyli wszystkiego co łączy się z doskonałym wyglądem i dobrym samopoczuciem. Ostatniego dnia festiwalu mieliśmy okazję oglądać kolekcję najbardziej znanego w Polsce projektanta Macieja Zienia.

Uznany twórca mody decyzję o wzięciu udziału w tym wydarzeniem tłumaczył przede wszystkim doborowym towarzystwem. Tu trzeba przyznać mu rację, ponieważ wcześniej swoje kolekcje pokazali duet Paprocki i Brzozowski oraz Łukasz Jemioł.

Zień pokazał swoją kolekcję na sezon jesień-zima 2012-2013, która jest zatytułowana Kalejdoskop. Na wybiegu zobaczyliśmy wszystko to, co jest kwintesencją stylu projektanta: geometryczne cięcia (w zależności od potrzeb mogą podkreślać zalety kobiecej sylwetki lub tuszować jej niedoskonałości), zdobienia (dobrane ze smakiem, które nie odrywają uwagi od kobiecego piękna) oraz imponujące sukienki (czyli marzenie wielu kobiet, które interesują się modą).

Dodatkiem do pokazu było aż osiem nowych stylizacji klubowych, przygotowanych specjalnie na pokaz w ramach Sunrise Fashion Festival. Pozostali projektanci pokazali ich pięć. Okazało się, że kobieta Macieja Zienia w wersji klubowej, najlepiej wygląda w czerni i bieli. Góry były lekkie i zwiewne, a doły nieco cięższe i bardzo seksowne. Nas zauroczyła biała sukienka z ważkami - już jesteśmy ciekawi, kiedy trafi do sprzedaży. Największe wrażenie zrobiła na nas cała stylizacja: koszulka z nadrukiem czaszki, opięte czarne spodnie wet look, a zamiast - dodatków skórzana baskinka w pasie. Naszym zdaniem to rewelacyjna inspiracja na koncert rockowy.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, w ramach Sunrise Fashion Festival, został zorganizowany konkurs dla młodych talentów na zaprojektowanie modnego dodatku, który mógłby stać się uzupełnieniem stylizacji klubowych stworzonych przez projektantów. To oni samodzielnie wybierali swoich zwycięzców. Tutaj bezkonkurencyjna okazała się pani Ewa Dłubakowska - Puzio , ponieważ wszyscy projektanci uhonorowali właśnie jej dodatki. Paprocki i Brzozowski wybrali niebieską bransoletkę, Łukasz Jemioł pomarańczowe kolczyki, a Maciej Zień różowy naszyjnik. Pani Ewie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na zakończenie wieczoru, zebrani goście mieli przyjemność wysłuchania krótkiego koncertu zespołu Wojciecha Mazolewskiego. Publiczność bardzo ciepło przyjęła muzyków, a ich występ był bardzo przyjemnym zakończeniem tej kilkudniowej przygody z modą. Nasze odczucia po pierwszej edycji tego festiwalu są bardzo pozytywne, a całej imprezie wróżymy ogromny sukces. Przyłączamy się do słów Mateusza Szymkowiaka: „Do zobaczenia za rok”.

(kr/pho)

Więcej na temat mody:

Źródło artykułu:WP Kobieta