Zmiany w programie "Nasz nowy dom". Fani będą zadowoleni

Zmiany w 22. edycji "Naszego nowego domu"
Zmiany w 22. edycji "Naszego nowego domu"

06.03.2024 10:58, aktual.: 06.03.2024 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Nasz nowy dom" to hitowy program Polsatu. Okazuje się, że wraz z nową edycją program czekają pewne ważne zmiany. Widzowie, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków, będą pozytywnie zaskoczeni.

"Nasz nowy dom" od lat przyciąga mnóstwo widzów przed ekrany telewizorów. Większość edycji prowadziła Katarzyna Dowbor, jednak po zmianach na poziomie dyrekcji Polsatu, dziennikarkę zastąpiła w tej roli Elżbieta Romanowska. Mimo że fani nie przyjęli tej wiadomości z entuzjazmem, co wpłynęło na oglądalność formatu, wkrótce w telewizji pojawi się kolejny sezon, a wraz z nim pojawią się zmiany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zmiany w programie "Nasz nowy dom". Czego mogą spodziewać się widzowie?

6 marca 2024 roku na Polsacie pojawi się już 22. edycja "Naszego nowego domu". Zapadła decyzja dotycząca jego emisji. Tym razem fani formatu dostaną aż dwa razy więcej odcinków. Program będzie pojawiać się w środy oraz czwartki. Specjaliści od remontów tym samym będą mieli dwa razy więcej roboty.

"Ekipa programu wyremontuje dwukrotnie więcej domów i mieszkań, aby jeszcze więcej rodzin miało szansę na nowe lepsze życie. Wiosenny 22. sezon składa się z 24 odcinków, a każdy z nich to nowe wyzwanie i niezapomniana historia, którą jest pisana razem z bohaterami. Pełen pozytywnych zmian i nadziei "Nasz nowy dom" od 6 marca w środę i czwartek o godz. 20.05 w Polsacie" - przeczytamy w oficjalnym komunikacie, który pojawił się na Instagramie "Naszego nowego domu".

Nowe rodziny, wiele emocji

W sieci niedawno pojawiła się wideo zapowiadające 22. sezon. Dzięki krótkim wycinkom z poszczególnych odcinków widać, że nie zabraknie wzruszeń i pięknych wspólnych chwil z rodzinami, które dostaną nowe domy.

"Pracy będzie dwa razy więcej. A że rzeczy niemożliwe to nasza specjalność, to spróbujemy w ciągu pięciu dni nie tylko wyremontować stary dom, ale i zmienić oblicze szpitalnej bawialni i zapełnić ja zabawkami" - brzmi instagramowy komunikat "Naszego nowego domu".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)