Blisko ludziZmienia się nie do poznania! Sławna TikTokerka pokazuje, ile potrafi makijaż

Zmienia się nie do poznania! Sławna TikTokerka pokazuje, ile potrafi makijaż

Metamorfoza TikTokerki
Metamorfoza TikTokerki
Źródło zdjęć: © TikTok
25.08.2021 12:07, aktualizacja: 08.03.2022 15:52

W czasach wszechobecnych filtrów, retusz zdjęć i filmów jest niezwykle prosty. Większość dodawanych na Instagrama zdjęć jest poprawiana. Nic dziwnego, że chcemy wyglądać nieskazitelnie i nie odstawać od reszty. Jednak bardzo często tego typu treści publikowane w mediach społecznościowych wywołują u jej użytkowników brak pewności siebie i obniżoną samoocenę. Znana TikTokerka przełamuje ten trend i pokazuje się przed i po makijażu z dużą dozą dystansu.

Stawiają na naturalność 

Obecne czasy stoją niestety pod znakiem operacji plastycznych i retuszowanych zdjęć. Na co dzień dążymy do wręcz nieosiągalnych ideałów piękna, na które cały czas natrafiamy w internecie. Jednak coraz więcej celebrytek popularnych w mediach społecznościowych decyduje się na pokazanie siebie w bardziej naturalnym wydaniu, np. bez makijażu lub z odsłoniętymi rozstępami czy fałdkami skóry. To dobry sposób, by uzmysłowić, że nikt nie jest idealny, a nawet gwiazdy zmagają się z różnego rodzaju niedoskonałościami.  

Magia makijażu. Metomorfozy znanej TikTokerki są zaskakujące! 

Podobne podejście do tematu ma włoska TikTokerka, Fabiola Baglieri. Zawodowo zajmuje się aktorstwem, czego można domyślić się oglądając jej filmiki, na których gra przede wszystkim mimiką twarzy. Dziewczyna ma jedynie 18 lat, a już zdobyła ogromną popularność. Na TikToku obserwuje ją 3,4 miliona osób. Wszystko za sprawą makijażowych metamorfoz, które publikuje.  

W opisie swojego profilu Fabiola pisze, że jej kontent to przede wszystkim "transformacja od Jasia Fasoli do Kendall Jenner". Rzeczywiście jej przemiana na każdym filmiku jest zaskakująca, a wręcz niewiarygodna. To naprawdę warto zobaczyć. Na wideo widać ją na początku bez makijażu z cieniami pod oczami i zmierzwionymi brwiami. Potem zmienia się w piękność rodem z okładek amerykańskich czasopism. Doskonale dopracowany makijaż sprawia, że TikTokerka faktycznie przywodzi na myśl hollywoodzkie gwiazdy.  

"To nie ta sama dziewczyna", "Nie ma szans, że to jest prawdziwe", "Makijaż działa cuda" – piszą w komentarzach zaskoczeni internauci. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta