Trwa ładowanie...

"Zmierzył ją wzrokiem od góry do dołu". Donald Trump obraził Brigitte Macron?

Wszystko wskazuje na to, że Donald Trump znów nie mógł powstrzymać się od niestosownego zachowania wobec kobiet podczas pełnienia obowiązków jako głowy państwa. – Piękna – powiedział po przyjrzeniu się z bliska Brigitte Macron, jak twierdzi jeden z obecnych podczas ich spotkania dziennikarzy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Zmierzył ją wzrokiem od góry do dołu". Donald Trump obraził Brigitte Macron?Źródło: PAP/EPA
d2dqn4h

O zdarzeniu zawiadamia Adam Plowright, korespondent Agence France-Presse. – Kiedy Macron i Trump żegnali się z pierwszymi damami, Trump zmierzył ją wzrokiem od góry do dołu – pisze Plowright na Twitterze.

– Wiesz, jesteś w doskonałej formie… piękna – miał następnie powiedzieć do pierwszej damy Francji amerykański prezydent.

To nie pierwszy raz podczas wizyty Trupa we Francji, kiedy miał zachować się tak niestosownie. Podczas pierwszego spotkania z Brigitte Trump najpierw uścisnął jej dłoń, a potem w dziwny sposób przeszedł do pół-uścisku, pocałunku w policzek i potrząsania jej dłonią.

Czyżby Donald Trump nie wiedział, jak zachowywać się w obecności wpływowych kobiet? Zastanawiające, że do wpadek podczas powitań i pożegnań dochodziło już w obecności Angeli Merkel, Agaty Dudy, a teraz Brigitte Macron.

d2dqn4h

Kolejną sprawą jest to, że amerykański prezydent uparcie pozwala sobie na niewybredne komentarze na temat wyglądu otaczających go kobiet. Ostatnio głośno było o zachowaniu prezydenta USA podczas rozmowy telefonicznej z premierem Irlandii, którą przerwał tylko po to, żeby wygłosić kilka uwag na temat wyglądu jednej z asystujących mu reporterek.

Donald Trump przyleciał do Francji wraz z małżonką w czwartek rano. Prezydencka para zostanie w Paryżu do piątku i weźmie udział w obchodach Dnia Bastylii.

Pożegnanie z Pierwszą Damą

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2dqn4h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dqn4h