Znamy finalistki V edycji konkursu Bizneswoman Roku

Znamy finalistki V edycji konkursu Bizneswoman Roku

16.01.2014 12:10, aktual.: 16.01.2014 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W finale V edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Sukces pisany szminką i Radio PiN znalazło się 20 finalistek z całej Polski. Zwyciężczynie w kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut i Działalność na rzecz kobiet poznamy już 11 lutego podczas uroczystej gali, która odbędzie na Giełdzie Papierów Wartościowych. Natomiast od 18 stycznia do 6 lutego Internauci mogą głosować na kandydatkę, która otrzyma dodatkową „Nagrodę publiczności”.

W finale V edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Sukces pisany szminką i Radio PiN znalazło się 20 finalistek z całej Polski. Zwyciężczynie w kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut i Działalność na rzecz kobiet poznamy już 11 lutego podczas uroczystej gali, która odbędzie na Giełdzie Papierów Wartościowych. Natomiast od 18 stycznia do 6 lutego Internauci mogą głosować na kandydatkę, która otrzyma dodatkową „Nagrodę publiczności”.

Organizatorzy konkursu Bizneswoman Roku ogłosili dziś listę 20 finalistek – kobiet, które wyróżniają się pod względem przedsiębiorczości, kreatywności i innowacyjności, a także pasji i wytrwałości. Spośród nich członkowie jury pod przewodnictwem dr Ireny Eris wybiorą 4 laureatki w kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut oraz Działalność na rzecz kobiet. Nazwiska czterech Bizneswoman Roku 2013 zostaną ogłoszone 11 lutego podczas uroczystej gali w budynku Giełdy Papierów Wartościowych.

Jakość zgłoszonych projektów, stopień ich innowacyjności oraz prezentowane efekty finansowe a także potencjał rozwoju startujących biznesów, spowodowały, że bardzo trudne było w tym roku wyłonienie finalistek w kategoriach Moja Firma, Debiut Roku i Korporacja. Nad całością na szczęście czuwał audytor konkursu PwC, wykorzystując swą szeroką wiedzę, ekspertyzę i doświadczenie w biznesie, co pozwoliło dokonać ostatecznego wyboru finalistek w 4 kategoriach. - mówi Olga Kozierowska - organizatorka konkursu.

Oprócz tytułu „Bizneswoman Roku 2013” finalistki mają szansę na „Nagrodę publiczności 2013”. Głosowanie ruszy 18 stycznia na stronie radiopin.pl i potrwa do 6 lutego. Specjalnie na potrzeby konkursu zostanie uruchomiona platforma, na której Internauci będą mogli oddać swój głos na wybraną kandydatkę. Na stronie znajdą się także prezentacje wybranych projektów.

Lista finalistek jest dostępna na oficjalnej stronie konkursu oraz na stronach współorganizatorów, czyli Radia PiN oraz Sukcesu pisanego szminką. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie www.bizneswomanroku.pl.

Partnerem strategicznym Grupa PZU zaś audytorem i partnerem prawnym konkursu jest PwC. Lista finalistek w 4 kategoriach:

Kategoria Moja Firma:

Izabela Cybulska, Smartino Sp. zo.o. (właścicielka marki La Millou parent`s pride)
Joanna Komorniczak, Marka "My Tummy" - Igloo Building Supplies Poland Sp. z o.o.
Izabela Nowakowska, Centrum Pingwinek
Beata Zając, TAS Sp. z o.o.
dr Anna Zaroda-Dąbrowska, Orange Hill Sp. z o.o.

Kategoria Korporacja:

Bożena Chmielarczyk, Dyrektor Generalny i Prezes Eniro Polska Sp. Z o.o.
Magdalena Kempiński, Dyrektor komunikacji, Dalkia Warszawa S.A.
Ewa Misiak, Prezes zarządu, Przewodnicząca RN, Wiceprezes Fundacji,Work Service SA, People Care (Baby&Care)
Anna Wicha Dyrektor Generalny - Adecco Poland Sp. Z o.o.
Monika Zagajska, Kierownik channel marketingu i eventów, Idea Bank

Kategoria Debiut:

Agnieszka Chmielewska, Dogadamycie.pl
Anna Czerwoniec, Vitainsilica
Agnieszka Podlaska, Junior Odkrywca
Mirka Puczko, Peopleread.me
Karolina Skutela, BUBBLE SHOES

Kategoria Działalność na rzecz kobiet:

Agnieszka Bilińska, Vital Voices
Ida Karpińska, Kwiat Kobiecości
Joanna Keszka, Barbarella.pl
Regina Stawnicka Za projekt GE Women’s Network w Banku BPH
Kamila Sidor, Geek Girls Carrots

Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku ma jeden podstawowy cel: nagrodzenie i nagłośnienie dokonań kobiet w świecie biznesu. W konkursie oceniana jest przedsiębiorczość, kreatywność, innowacyjność, umiejętność pozyskiwania funduszy na rozwój, efektywność inwestycji, poziom społecznego zaangażowania zarządzanych podmiotów, a także pasja i wytrwałość uczestniczek w realizacji zamierzonych celów. Jury wybiera Bizneswoman Roku w czterech kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut Roku oraz Działalność na rzecz Kobiet.

Informacja prasowa

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)