Trwa ładowanie...
de66lkq
Informacja prasowa
przytulanie
26-05-2014 11:04

Znamy już 3 finalistów II edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”

Finalistami II edycji akcji Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce zostały Augustów, Krynica-Zdrój i Rawa Mazowiecka. Są to miejscowości, które otrzymały najwięcej przytuleń od swoich mieszkańców i sympatyków. Wsparcia w akcji udzielały im także samorządy, lokalne media oraz organizacje społeczne. Nagrodą dla zwycięskiego miasta jest promocja w ogólnopolskich mediach o wartości aż pół miliona złotych.

de66lkq
de66lkq

Finalistami II edycji akcji Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce zostały Augustów, Krynica-Zdrój i Rawa Mazowiecka. Są to miejscowości, które otrzymały najwięcej przytuleń od swoich mieszkańców i sympatyków. Wsparcia w akcji udzielały im także samorządy, lokalne media oraz organizacje społeczne. Nagrodą dla zwycięskiego miasta będzie promocja w ogólnopolskich mediach o wartości aż pół miliona złotych.

W ramach akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” poszukujemy najbardziej sympatycznej miejscowości w Polsce, czyli takiej w której mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie.

A w dodatku są tacy nie od święta czy na pokaz, ale na co dzień, bezinteresownie. Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy mogli w pierwszym etapie wysyłać przytulenia do przyjaciół i znajomych i w ten sposób zbierać punkty dla swoich miast na stronie www.fioletowa strona.pl, poprzez Facebooka lub za pomocą aplikacji mobilnej.

W tym roku w akcję zaangażowało się 800 miast, a mieszkańcy i sympatycy wysłali ponad 30 milionów przytuleń. To dobitnie pokazuje, że potrafimy być dla siebie mili i uprzejmi. Potrafimy się zorganizować i wspólnie przeżywać te najbardziej pozytywne emocje. Z rankingiem najmilszych miast w Polsce można się zapoznać na * www.fioletowastrona.pl/ranking-miast*

de66lkq

Pierwszy etap plebiscytu „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”, w którym wszyscy dopingowaliśmy swoje ulubione miejscowości, dobiegł już końca. W pierwszej fazie akcji pomysłowość i zaangażowanie wielu miast zasłużyły na ogromne brawa. Przejawy tego zaangażowania były przeróżne: ludzie przytulali się na ulicach, robili zdjęcia z fioletową krówką, organizowali przeróżne imprezy zaczynając od turniejów Zumby, a na klubowych kończąc. Zaangażowani byli wszyscy. Swój entuzjazm dla ulubionych miejscowości wykazali zarówno dziadkowie jak i wnuczęta. Młodzieżowe Rady Miast i OSiR-y po raz kolejny podjęły współpracę z urzędami i dodatkowo wsparły swoje miasta pozytywnymi wydarzeniami w przestrzeni miejskiej. Urzędnicy mobilizowali do wysyłania wirtualnych przytuleń. Pomysłowość rodaków i tym razem nie zawiodła!

Co dalej? - kolejne etapy akcji

Pierwsza faza akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” trwała do 25 maja. Teraz wkraczamy w kolejny etap, w którym Polacy będą mogli się przekonać jakie zwyczaje panują w polskich miastach. Pomogą im w tym reporterzy Milki. Podróżując po Polsce fioletowym busem sprawdzą, czy na co dzień jesteśmy dla siebie mili, jak reagujemy, gdy w najbliższym otoczeniu ktoś oczekuje naszej życzliwości lub wsparcia. Czy potrafimy sobie pomóc w najmniej oczekiwanym momencie i czy uśmiechnięci podążamy przez życie?

Relacje z tej pełnej zabawnych przygód podróży po Polsce będzie można śledzić na www.fioletowa strona.pl, Facebooku i w kanale YouTube (* www.youtube.com/user/MilkaPolska*)
.

Jednocześnie 3 zwycięskie miasta: Augustów, Krynica-Zdrój i Rawa Mazowiecka będą się starały przekonać Polaków do swojej wyjątkowej atmosfery i miłych obyczajów swoich mieszkańców. Pomogą im w tym flashmoby, które mieszkańcy każdego z miast finalistów będą mieli za zadanie zorganizować. Wydarzenia zostaną sfilmowane i będzie można je obejrzeć m.in. na www.fioletowastrona.pl już od 15 czerwca. Wtedy też ruszy głosowanie na jedno z 3 miast finalistów. Wszyscy Polacy będą mogli wyrazić swoją sympatię do miast finalistów przytulając je na www.fioletowastrona.pl, na Facebooku oraz w aplikacji mobilnej.

de66lkq

W niedzielę, 6 lipca br. odbędzie się Wielki Finał, podczas którego Polacy poznają zwycięzcę akcji „Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!”. W trzech miastach-finalistach jednocześnie zorganizowane zostaną rodzinne imprezy plenerowe. Przez cały dzień mieszkańcy miast i ich goście będą mogli brać udział w niecodziennych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów: koncertach z udziałem gwiazd, zabawach oraz konkursach z nagrodami. Najważniejsze wydarzenia w trakcie imprez będą relacjonowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Wielki finał na żywo zobaczą miliony Polaków w telewizji TVN.

Więcej informacji o akcji jest dostępnych na stronie akcji www.fioletowa strona.pl

de66lkq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de66lkq