WP

Znamy szczegóły ciąży Magdy Mołek. Prezenterka urodzi niedługo

Gwieździe telewizji śniadaniowej nie udało się zachować w tajemnicy informacji o planowanym terminie porodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mołek stara się chronić swoją rodzinę przed uwagą mediów
Mołek stara się chronić swoją rodzinę przed uwagą mediów (Instagram.com)
WP

Magda Mołek poinformowała o ciąży już w styczniu, zamieszczając wpis na Instagramie. Prezenterka chroni swoją prywatność i zdradza niewiele szczegółów z życia rodzinnego. Jej plany o zachowaniu detali dotyczących ciąży dla najbliższych pokrzyżowała koleżanka z programu Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

Mołek obchodzi dziś 42 urodziny, a jej koleżanka z pracy zdradza sekrety ciąży magazynowi Show: "Nie poznałam jej synka Henia, ale wiem, że Magda poświęca mu bardzo dużo czasu i opiekuje się nim ze wszech stron: i zdrowotnie, i pod kątem edukacji, żeby dobrze się rozwijał, i żeby miał wszystko, co najlepsze. Teraz będzie mamą po raz drugi i to cudowne doświadczenie także dla niej, jako matki Henia, bo wprowadzi nową energię i wyzwania w jej życie. Widać, że Magda kwitnie i jest bardzo szczęśliwa. Życzę jej wspaniałych chwil latem i jesienią, bo to rozwiązanie zdaje się, nastąpi w maju lub w czerwcu" – mówi redakcji Kalczyńska.

Z wypowiedzi Anny Kalczyńskiej wynika, że poród Mołek nastąpi już niedługo. Prezenterka nie zamierza brać długiego urlopu macierzyńskiego – po narodzinach pierwszego dziecka, syna Henia, gwiazda wróciła do pracy już po miesiącu i tym razem ma podobne plany.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP