ycipk-2oimzm

Znamy szczegóły ciąży Magdy Mołek. Prezenterka urodzi niedługo

Gwieździe telewizji śniadaniowej nie udało się zachować w tajemnicy informacji o planowanym terminie porodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mołek stara się chronić swoją rodzinę przed uwagą mediów
Mołek stara się chronić swoją rodzinę przed uwagą mediów (Instagram.com)
ycipk-2oimzm

Magda Mołek poinformowała o ciąży już w styczniu, zamieszczając wpis na Instagramie. Prezenterka chroni swoją prywatność i zdradza niewiele szczegółów z życia rodzinnego. Jej plany o zachowaniu detali dotyczących ciąży dla najbliższych pokrzyżowała koleżanka z programu Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

Mołek obchodzi dziś 42 urodziny, a jej koleżanka z pracy zdradza sekrety ciąży magazynowi Show: "Nie poznałam jej synka Henia, ale wiem, że Magda poświęca mu bardzo dużo czasu i opiekuje się nim ze wszech stron: i zdrowotnie, i pod kątem edukacji, żeby dobrze się rozwijał, i żeby miał wszystko, co najlepsze. Teraz będzie mamą po raz drugi i to cudowne doświadczenie także dla niej, jako matki Henia, bo wprowadzi nową energię i wyzwania w jej życie. Widać, że Magda kwitnie i jest bardzo szczęśliwa. Życzę jej wspaniałych chwil latem i jesienią, bo to rozwiązanie zdaje się, nastąpi w maju lub w czerwcu" – mówi redakcji Kalczyńska.

Z wypowiedzi Anny Kalczyńskiej wynika, że poród Mołek nastąpi już niedługo. Prezenterka nie zamierza brać długiego urlopu macierzyńskiego – po narodzinach pierwszego dziecka, syna Henia, gwiazda wróciła do pracy już po miesiącu i tym razem ma podobne plany.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2oimzm