Trwa ładowanie...

Znamy szczegóły ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta

9 lat burzliwego związku i spekulowania na temat daty ich ślubu przerwała wiadomość, że Brad Pitt i Angelina Jolie już powiedzieli sobie "tak" podczas kameralnej ceremonii, która odbyła się w małej kaplicy w Château Miraval we Francji. Brangelina - jak nazywają gwiazdorską parę dziennikarze, nie są zbyt wylewni jeśli chodzi o szczegóły tego wydarzenia. Każdego dnia dowiadujemy się jednak nowych faktów na temat ślubu roku.

Share
Znamy szczegóły ślubu Angeliny Jolie i Brada PittaŹródło: AFP
d2re4eb

9 lat burzliwego związku i spekulowania na temat daty ich ślubu przerwała wiadomość, że Brad Pitt i Angelina Jolie już powiedzieli sobie "tak" podczas kameralnej ceremonii, która odbyła się w małej kaplicy w Château Miraval we Francji. Brandżelina - jak nazywają gwiazdorską parę dziennikarze, nie jest zbyt wylewna jeśli chodzi o szczegóły tego wydarzenia. Każdego dnia dowiadujemy się jednak nowych faktów na temat ślubu roku.

Nie wiadomo, jak dokładnie wyglądała suknia panny młodej. Uczestniczka uroczystości opisała ją "E! News" jako klasyczną, długą do ziemi, uszytą z jedwabiu i antycznych koronek. Być może Jolie zwróciła się z prośbą o wykonanie projektu do swojego ulubionego atelier - Versace. Dodatkową ozdobą był welon. "Kiedy Brad podniósł go, aż zaniemówił za zachwytu" - twierdzi inny świadek ślubu.

Sześcioro dzieci państwa młodych (troje adoptowanych i troje biologicznych) odegrało ważną rolę w ceremonii. Jolie została odprowadzona do ołtarza przez najstarszych synów, Maddoxa (13 lat) i Paxa (10). Córki Zahara (lat 9) i Vivienne (6) wystąpiły w rolach druhen i sypały kwiatki zebrane wcześniej w ogrodzie, a 8-letnia Shiloh i 6-letni Knox podawali nowożeńcom obrączki.

d2re4eb

Para wymieniła proste obrączki w stylu art deco, zaprojektowane przez Roberta Procopa. Ten sam jubiler wykonał pierścionek zaręczynowy Angeliny w 2012 roku. Pani i pan młody wygłosili napisaną przez siebie przysięgę przed francuskim urzędnikiem stanu cywilnego.

Po ceremonii zaślubin, goście w liczbie 22 osób (a wśród nich tylko najbliższa rodzina i przyjaciele pary) zostali zaproszeni do głównej sali posiadłości. Tam odbył się obiad, na którym serwowano lokalne sery i wina, świeże ryby, makarony i szampana.

Jako współorganizatorzy ślubu, dzieci Jolie i Pitta wybrali aż trzy torty: lodowe ciasto truskawkowe, tort czekoladowy oraz ciasto z bitą śmietaną i świeżymi malinami.

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

d2re4eb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2re4eb
d2re4eb