Trwa ładowanie...
dj6ypgu

Znany trener miał pobić dziewczynę. Dokument z obdukcji przeraża

Zmasakrowana twarz, rozcięty łuk brwiowy, złamany nos, rozbita głowa. Zdjęcia 26-letniej Katarzyny trafiły na Instagram i zszokowały internautów. Sprawcą pobicia ma być jej były partner, trener personalny z Trójmiasta. W sieci pojawił się m.in. dokument z obdukcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna pokazała zmasakrowaną twarz w sieci
Katarzyna pokazała zmasakrowaną twarz w sieci (Screen / Instagram)
dj6ypgu

Zdjęcie twarzy Katarzyny we krwi obiegła media społecznościowe. To, co ją spotkało, nagłośnili autorzy profilu Prawda. Potem więcej na temat sprawy ujawniła strona SFD.pl, zrzeszająca sportowców takich jak były partner pobitej. Stamtąd dowiadujemy się, że sprawą zajęła się policja i że trwają poszukiwania sprawcy.

Wpis kobiety krąży po sieci i jest wstrząsający. "Zmasakrował mi twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi, bił moją głowę o podłogę" – relacjonowała 26-latka. Dodała, że zależy jej na nagłośnieniu sprawy, by ostrzec inne - potencjalne klientki jej byłego partnera. Na stronie SFD.pl oglądamy zdjęcia dokumentów z obdukcji i wypisu Katarzyny ze szpitala. Kobietę czeka dalsza rekonwalescencja.

Zobacz też: Tajemnicza śmierć dziennikarza. Nagranie z kamery zniknęło

  SFD.pl
(SFD.pl)

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Nie potwierdził zgłoszenia sprawy przez 26-latkę. – Obowiązuje ochrona danych osobowych – usłyszeliśmy.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dj6ypgu

Podziel się opinią

Share
dj6ypgu
dj6ypgu