Blisko ludziZnany trener miał pobić dziewczynę. Dokument z obdukcji przeraża

Znany trener miał pobić dziewczynę. Dokument z obdukcji przeraża

Znany trener miał pobić dziewczynę. Dokument z obdukcji przeraża
Źródło zdjęć: © Screen / Instagram
Karolina Błaszkiewicz
09.04.2018 08:52, aktualizacja: 09.04.2018 13:35

Zmasakrowana twarz, rozcięty łuk brwiowy, złamany nos, rozbita głowa. Zdjęcia 26-letniej Katarzyny trafiły na Instagram i zszokowały internautów. Sprawcą pobicia ma być jej były partner, trener personalny z Trójmiasta. W sieci pojawił się m.in. dokument z obdukcji.

Zdjęcie twarzy Katarzyny we krwi obiegła media społecznościowe. To, co ją spotkało, nagłośnili autorzy profilu Prawda. Potem więcej na temat sprawy ujawniła strona SFD.pl, zrzeszająca sportowców takich jak były partner pobitej. Stamtąd dowiadujemy się, że sprawą zajęła się policja i że trwają poszukiwania sprawcy.

Wpis kobiety krąży po sieci i jest wstrząsający. "Zmasakrował mi twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi, bił moją głowę o podłogę" – relacjonowała 26-latka. Dodała, że zależy jej na nagłośnieniu sprawy, by ostrzec inne - potencjalne klientki jej byłego partnera. Na stronie SFD.pl oglądamy zdjęcia dokumentów z obdukcji i wypisu Katarzyny ze szpitala. Kobietę czeka dalsza rekonwalescencja.

Obraz
© SFD.pl

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Nie potwierdził zgłoszenia sprawy przez 26-latkę. – Obowiązuje ochrona danych osobowych – usłyszeliśmy.