ModaZnów żyć pełną piersią. Komfortowo, bezpiecznie i seksownie

Znów żyć pełną piersią. Komfortowo, bezpiecznie i seksownie

Znów żyć pełną piersią. Komfortowo, bezpiecznie i seksownie

16.06.2014 15:13, aktual.: 16.06.2014 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla wielu kobiet po mastektomii otwiera się nowy etap życia. Zanim to nastąpi muszą przejść całą trudną drogę, zazwyczaj od załamania do akceptacji sytuacji w której się znalazły. Muszą również zaakceptować swój nowy wygląd.

Dla wielu kobiet po mastektomii otwiera się nowy etap życia. Zanim to nastąpi muszą przejść całą trudną drogę, zazwyczaj od załamania do akceptacji sytuacji w której się znalazły. Muszą również zaakceptować swój nowy wygląd.

Kobiety często czują się pewniej dzięki dobrze dobranemu makijażowi, stylizacji, zadbanym paznokciom. Ładna i kobieca bielizna to kolejny element, który wpływa na ich akceptację i dobre samopoczucie. Dotyczy to również amazonek, które nie chcą być „niewidzialne”, czy napiętnowane przez przebytą chorobę.

- W polskiej rzeczywistości kobieta cierpiąca z powodu choroby nowotworowej pozostaje sama ze swoim problemem. Chcemy wspierać kobiety w okresie choroby i podczas powrotu do zdrowia, by nie zapominały o swojej kobiecości - mówi Katarzyna Kępińska, współwłaścicielka Lanoro i dyplomowana brafitterka z sieci salonów luksusowej bielizny. Lanoro to pierwszy salon w Polsce, w którym dostępna jest bielizna dla amazonek. Co więcej, firma współpracuje również z lekarzami, onkologami i ginekologami, którzy prowadzą wykłady dla personelu salonów, dotyczące tematyki zdrowia piersi i wpływu bielizny na ich kondycję. - Nowoczesne technologie, poprawiające komfort życia kobiet, nie są jednak w stanie zastąpić czujnego oka doświadczonej brafitterki, z której porad można skorzystać – komentuje Katarzyna Kępińska.

Modne, kobiece i wygodne biustonosze są zaprojektowane, by łączyć atrakcyjne wzornictwo z poczuciem bezpieczeństwa, niezbędnym po operacji piersi. Modele odpowiadają na potrzeby pań, które cierpią na bóle szyi, ramion i pleców bądź obrzęki limfatyczne.

Bielizna łączy w sobie unikatowe cechy, które gwarantują wygodę i wysoką jakość. Wybrane modele biustonoszy wyposażone są w obustronne, dyskretne kieszonki, stworzone do utrzymania protezy w miejscu. Specjalne, regulowane ramiączka, a także miseczki z elastycznymi brzegami, zapewniają wygodę i odpowiedni wygląd. Szerszym pas pod biustem odpowiada za dodatkową stabilność.

Odpowiedni brafitting jest bardzo istotny dla wszystkich kobiet, nie tylko ze względu na wygląd. Źle dobrany biustonosz może powodować zarówno dyskomfort, jak i poważniejsze konsekwencje dla zdrowia. Tym ważniejsze, aby kobietom po zabiegu mastektomii zapewnić wybór odpowiedniej jakości bielizny, a także obsługę doświadczonego, wyszkolonego personelu.

Na podstawie kostrzewapr.pl/(gabi/mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)