Zodiak w sypialni. Kto oddziela seks od uczuć?

Zodiak w sypialni. Kto oddziela seks od uczuć?

Znaki zodiaku kontra erotyczne przygody
Znaki zodiaku kontra erotyczne przygody
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | STRELCIUC
01.06.2023 19:39, aktualizacja: 01.06.2023 20:30

Wiosna sprzyja romansom, ale również gorącym przygodom. Jakie podejście do spraw damsko-męskich mają różne znaki zodiaku? Lepiej zawczasu wiedzieć, czego się spodziewać po flircie z Baranem czy Rakiem: przelotnej relacji czy związku na całe życie…

Baran daje się ponieść chwili

Osoby urodzone w znaku Barana działają pod wpływem chwili, nagłego impulsu, zauroczenia. Nie mają żadnego problemu z odróżniemniem miłości od pożądania i chętnie poddają się obu tym uczuciom. Barany nie walczą z pokusami, wręcz przeciwnie – lubią im ulegać. Cenią nie tylko dobry seks, ale również całą towarzyszącą mu otoczkę: flirt, podryw, zdobywanie i ognisty taniec na wulkanie.

Byk uwielbia zmysłowe przyjemności

Wbrew pozorom Byk to znak bardzo wrażliwy na zmysłowe bodźce, do tego lubi rozpieszczać zarówno siebie, jak i partnera. Ceni podobnie wysoko przyjemności stołu, jak i alkowy, więc chętnie im ulega. Osoby urodzone w tym znaku są znakomitymi i troskliwymi kochankami. Minus jest taki, że gdy zmysłowy Byk zapragnie spędzić z kimś gorącą noc, nie przeszkadza mu fakt, że już znajduje się w związku… z kimś innym.

Bliźnięta kochają się bez zobowiązań

Bliźnięta to jeden z najbardziej beztroskich i rozrywkowych znaków zodiaku. Nie lubią się wiązać, jeśli naprawdę nie muszą, a nawet jeśli wstąpią w stały związek… nie czują się ograniczone. Osoby urodzone w tym znaku uwielbiają gorące przygody – im więcej, tym lepiej, do tego koniecznie z kimś nowym. Łatwo się ekscytują i równie szybko nudzą, dlatego bardzo zawiedzie się ten, kto po ognistym seksie liczy na wspólną przyszłość.

Rak szuka prawdziwej miłości

Jednorazowe przygody nie są dla przedstawicieli romantycznego Raka. On zawsze szuka prawdziwego związku i miłości aż po grób, nawet jeśli próbuje samego siebie oszukać i zmusić się do przelotnej relacji bez zobowiązań. W takim układzie nigdy nie poczuje się szczęśliwy. Dla osób urodzonych w znaku Raka seks bez uczuć nie istnieje. Potrafią oddawać się szczerze i w całości wyłącznie tej jednej, wybranej osobie.

Lew korzysta, ile może i póki może

Ognisty temperament Lwa sprawia, że w życiu erotycznym nie ma zahamowań. Chętnie spróbuje wszystkiego, w dodatku we wszelkich możliwych konfiguracjach. Lubi dominować, więc często wdaje się w relacje pozbawione symetrii – z osobami od siebie zależnymi lub sobie podległymi. Kiedy jednak Lew naprawdę się zakocha, bez żalu staje się się domowym kotem przywiązanym do jednego właściciela.

Panna jest skromna i zawsze ostrożna

Jako znak najwyżej ceniący sobie czystość i porządek, Panna panicznie boi się problemów. Poszukuje stałego, zdrowego i sprawdzonego partnera, ponieważ nie zamierza ryzykować. Przygodny seks kojarzy jej się tylko z chorobami przenoszonymi drogą płciową i kłopotami. Osoba tak poukładana nie zniesie podobnie wysokiego poziomu stresu, dlatego woli sobie odpuścić zwariowane przygody.

Waga pozostaje niezdecydowana

Z jednej strony jest otwarta na ciekawe znajomości, lubi ten dreszczyk emocji towarzyszący flirtom i świadomość, że nie wie, gdzie znajdzie się tej nocy, ale… Z drugiej strony ma pewne obawy, wątpliwości natury etycznej i… praktycznej. Bo Waga bardzo ceni sobie emocjonalną bliskość oraz towarzysza, z którym może gdzieś wyjść, spędzić czas, pokazać się znajomym. Ostatecznie zawsze wybierze stały związek.

Skorpiona otacza aura tajemnicy

Ten tajemniczy znak zodiaku lubi w relacjach pewne niedopowiedzenia. Chętnie flirtuje i zostawia sobie furtkę na więcej, ale nie zawsze później z niej korzysta. Lubi mieć możliwości, tak samo jak chce być pożądany. Woli jednak trzymać w dłoni zakazany owoc, niż naprawdę go skosztować. Skorpion ceni stały związek z partnerem, który wnosi do jego życia konkretną wartość (pieniężną!), nie tylko emocje.

Strzelec od czasu do czasu lubi zaszaleć

Przedstawiciele tego wesołego i towarzyskiego znaku nie stronią od przygód, zwłaszcza erotycznych. Bez trudu przychodzi im oddzielenie zmysłowych przyjemności od uczuć, bo nie przywiązują się łatwo – przecież zabawa bez zobowiązań jest najlepsza! Z czasem jednak Strzelcom nudzą się beztroskie rozrywki i flirty. Pragną stałego partnera, który naprawdę ich zrozumie i zaakceptuje.

Koziorożec nie wierzy w brak zobowiązań

Osoby urodzone w tym znaku są bardzo ostrożne i nieufne. Prawie wszystko w życiu traktują jak transakcję handlową. Nie wierzą w seks bez zobowiązań, podejrzewają, że tkwi w tym jakiś haczyk. Osoby urodzone w tym znaku mają też problemy w nawiązywaniu kontaktów, dlatego szkoda im energii na jednorazowe przygody. Wolą przeżyć tysiąc przygód z jedną osobą, przed którą zdecydują się otworzyć.

Wodnik jest otwarty na przygody, ale…

Wodnik należy do znaków wyzwolonych, jego przedstawiciele są ciekawi świata i niczego się nie boją. Wyznają zasadę, że wszystko jest dla ludzi, więc wszystkiego trzeba spróbować. Łatwo nawiązują kontakty, również te intymne. Bywa jednak, że zbyt szybko się przywiązują, a później mają problem – nie potrafią sobie poradzić z odrzuconymi uczuciami. Wodniki to jednak idealiści, którzy pragną prawdziwej miłości.

Ryby i chcą, i boją się spróbować

Zodiakalne Ryby to znak wrażliwy i delikatny, ale również łatwo poddający się instynktowi. Kierują się kaprysem i przelotnymi humorami, więc tak naprawdę wszystko zależy od aktualnego nastroju. Ryby nie mają oporów, aby zaszaleć, jeśli sytuacja temu sprzyja, jednak często po fakcie dopadają je wyrzuty sumienia. Później mają o sobie złe zdanie i zarzekają się, że już nic i nigdy. Nie zawsze dotrzymują słowa.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!