GwiazdyZofia Zborowska broni ojca. Pokazała w sieci wymowne zestawienie

Zofia Zborowska broni ojca. Pokazała w sieci wymowne zestawienie

Zofia Zborowska dzielnie broni ojca w sieci.
Zofia Zborowska dzielnie broni ojca w sieci.
Źródło zdjęć: © AKPA
04.01.2021 11:47, aktualizacja: 03.03.2022 02:39

Sprawa dotycząca szczepienia gwiazd nie cichnie. Cały czas pojawiają się mniej lub bardziej krytyczne komentarze, dotyczące podania dawek szczepionki poza kolejnością, niektórym znanym osobom. Do grona szczęśliwców można zaliczyć także aktora Wiktora Zborowskiego. Jego córka Zofia od kilku dni mierzy się z hejtem wymierzonym w jej rodzinę z tego powodu.

Od kilku dni cała Polska żyje aferą wywołaną szczepieniami znanych osób, które niekoniecznie wpisują się do tzw. grupy zero. Część artystów, którzy otrzymali szansę na wcześniejsze uzyskanie szczepionki twierdzi, że wzięli udział w akcji promującej i zostali poproszeni o zostanie "ambasadorami" kampanii organizowanej przez WUM.

Zofia Zborowska dzielnie broni ojca

Wśród pierwszych gwiazd, które zyskały możliwość wcześniejszego zaszczepienia, znalazł się aktor Wiktor Zborowski. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, nie spodziewał się, że akcja wywoła tak wielkie zamieszanie. Dodał również, że cała sprawa była koordynowana przez teatr, w którym pracuje i nie traktuje swego udziału za coś niestosownego.

Niestety udział Zborowskiego w rzekomej kampanii odbił się szerokim echem w mediach i konsekwencje dotknęły także jego rodzinę. Młodsza córka aktora, Zofia, na swoim Instagramie wielokrotnie stawała w obronie ojca, a przez bardzo negatywne wiadomości od internautów, postanowiła ustawić zarówno swoje konto, jak i konto mamy na prywatne. Zborowska przyznała także, że pod jej adresem padły obraźliwe słowa.

Hejt wywołany szczepieniem wśród gwiazd wywołał szeroką dyskusję na temat samej szczepionki na COVID-19. Zofia Zborowska w nowszej relacji w mediach społecznościowych podzieliła się postem zamieszczonym przez inną internautkę.

W relacji widać zdjęcie byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego oraz byłego podsekretarza stanu Janusza Cieszyńskiego. W przypadku obu panów pojawia się opis afer, w których brali udział. Z kolei po drugiej stronie widać Wiktora Zborowskiego – zestawienie podsumowane jest dosadnie:

"Wiktor Zborowski dał się namówić na szczepienie poza kolejnością. Wszyscy chcą go ukamienować" - czytamy.

Sprawa ze szczepionkami dla artystów pewnie jeszcze długo nie ucichnie.

335925120038928713
© Instagram.com @zborowskazofia

Minister Niedzielski o powrocie dzieci do szkół. "Szczepienia jeszcze nie dają swojego efektu"

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (215)