Trwa ładowanie...

Żona Ibisza praktykuje medycynę naturalną. "Byłem pierwszym pacjentem"

Krzysztof i Joanna Ibiszowie od prawie roku są małżeństwem. Para nie afiszuje się ze swoim uczuciem, jednak właśnie udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu. "Mówimy o tym, co nas połączyło, oprócz miłości, czyli o pasji do dobrego świadomego życia" - pisze na Instagramie Krzysztof Ibisz.

Krzysztof i Joanna Ibiszowie udzielili pierwszego wspólnego wywiaduKrzysztof i Joanna Ibiszowie udzielili pierwszego wspólnego wywiaduŹródło: Instagram, fot: krzysztof_ibisz_official
d1xab9g
d1xab9g

Krzysztof i Joanna Ibiszowie rzadko pokazują się razem i nie chwalą się prywatnym życiem w mediach. Unikają również afiszowania się w mediach społecznościowych.

Tym razem jednak małżonkowie postanowili udzielić pierwszego wspólnego wywiadu i pochwalić się rozmową w mediach społecznościowych. "Nasz pierwszy wywiad w prasie. Mówimy o tym, co nas połączyło, oprócz miłości, czyli o pasji do dobrego świadomego życia. Zapraszamy do lektury" - czytamy na instagramowym profilu Krzysztofa Ibisza.

Krzysztof i Joanna Ibiszowie udzielili wywiadu

Małżonkowie zdecydowali się porozmawiać z dziennikarzami magazynu "Energia życia". Z dostępnego online fragmentu rozmowy można dowiedzieć się, że Ibiszowie poznali się na początku pandemii koronawirusa, a swoje pierwsze randki spędzali na spacerach i gotowaniu.

d1xab9g

Joanna Ibisz opowiedziała dużo o pracy, którą zajmuje się na co dzień w Centrum Medycyny Zintegrowanej.

"W Centrum Medycyny Zintegrowanej łączymy medycynę zachodnią, tzw. akademicką, z medycyną wschodu, czyli medycyną chińską" - czytamy. - "Proponujemy różne metody leczenia, które mogą pomóc i mieć dobry wpływ na pacjentów. Stosujemy też masaże, psychoterapię, pomagamy w obszarze dietetyki" - mówi pani Joanna.

Żona Krzysztofa Ibisza wyjaśnia, że "medycyna funkcjonalna jest dziedziną bardzo popularną w Stanach Zjednoczonych i polega na przełożeniu działania medycyny chińskiej na procesy biochemiczne, czyli naukę akademicką". "Zarówno w jednej, jak i w drugiej, na człowieka patrzy się jako na całość. To podejście holistyczne" - tłumaczy i dodaje: "Człowiek jest jednym organizmem i coś, co na początku wydaje nam się niezwiązane ze sobą, po dokładnej analizie może być ciągiem przyczynowo-skutkowym. Wszyscy wiemy, że nasze problemy psychiczne mają wpływ na zdrowie fizyczne".

"Byłem pierwszym pacjentem akupuntury mojej żony"

Okazuje się także, że Joanna Ibisz jest specjalistką od akupunktury - ma za sobą specjalny kurs pod nadzorem Naczelnej Rady Lekarskiej. Para ujawniła, że pierwszym pacjentem kobiety był właśnie jej mąż, który ma do niej ogromne zaufanie.

d1xab9g

"Mam to szczęście, że Asia ma w tym doświadczenie i wie, jak można wtedy pomóc. I tak, korzystamy również z metod medycyny naturalnej. Muszę dodać, że byłem pierwszym pacjentem akupunktury mojej żony. To świadczy, że bardzo ją kocham i ufam (śmiech)" - wyjaśnia Ibisz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Jak rozważnie wybierać zabawki które zabieramy w podróż?

d1xab9g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xab9g