Zoperowała nos w Turcji. Znajomi jej nie poznają

Zoperowała nos w Turcji. Znajomi jej nie poznają

Zoperowała nos w Turcji
Zoperowała nos w Turcji
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
19.09.2023 21:18, aktualizacja: 20.09.2023 07:41

"Uważałam, że mój nos jest trochę za duży w stosunku do twarzy i zawsze mi to przeszkadzało" - przyznaje Jessica, która zdecydowała się na operację plastyczną nosa w Turcji. Wygląda teraz całkowicie inaczej.

Jessica Cromartie przyznała, że ​​początkowo nie planowała ujawniać, że przeszła operację, ale jej obserwatorzy nieustannie komentowali, że wygląda inaczej niż wcześniej. Ostatecznie udostępniła kilka zdjęć przed i po zabiegu. Określiła to jako "najlepszą decyzję wszech czasów".

"Skoro tak wiele osób to komentuje, pomyślałam, że mogę pokazać zdjęcia" - przyznała.

Zoperowała nos w Turcji

Jessica twierdzi, że jej nos nie pasował do reszty. "Nigdy nie nienawidziłam swojego nosa, zawsze byłam bardzo pewna siebie, ale uważałam, że mój nos jest trochę za duży w stosunku do twarzy i zawsze mi to przeszkadzało" - przyznała.

Teraz uważa, że jej życie zmieniło się na lepsze. "Mogłam z tym żyć, ale teraz jestem bardzo szczęśliwa i usatysfakcjonowana. Żałuję tylko, że nie zrobiłem tego wcześniej".

Kobieta spędziła w Turcji w sumie około dziewięciu nocy. Następnie poleciała do domu, do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować rehabilitację.

"Poziom bólu nie był aż taki duży. Najbardziej bolało po wyjściu z operacji, w miejscu nacięć, ból był na poziomie 7/10" - określiła.
Jessica przeszła operację nosa w Turcji
Jessica przeszła operację nosa w Turcji© Instagram | @heygorjess

Przez cały czas czuła jednak spory dyskomfort. "Czułam się tak niekomfortowo, mając tampony i nie mogąc oddychać" - przyznała.

Teraz Jessica wraca do zdrowia. Minęły już dwa miesiące, ale będzie musiała poczekać jeszcze co najmniej rok, aż nos będzie w pełni zregenerowany.

"Szczerze mówiąc, nie sądzę, że tego potrzebowałeś. Tak czy siak wygląda to dobrze." - napisał jeden z fanów.

Chirurg ostrzega przed operacjami w Turcji

Choć operacje w Turcji kuszą ceną i obietnicami, należy pamiętać, że niosą ze sobą duże ryzyko.

- Niestety, branża turystyczna zajmująca się chirurgią plastyczną nie cofa się przed manipulacją. (...) Oznacza to, że ​​setki pozytywnych recenzji, które widzisz na stronach konsumenckich, mogą być fałszywe - apeluje chirurg plastyczny dr Omar Tillo.

Dodaje, że podróżowanie jest stresujące i potencjalnie niebezpieczne w okresie pooperacyjnym. - Lot samolotem w tym samym tygodniu po zabiegu kosmetycznym może znacznie zwiększyć ryzyko zakrzepów krwi, które mogą prowadzić do zakrzepicy żył głębokich lub zatorowości płucnej - ostrzega.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta