GwiazdyZrób to z Lenovo. Kulisy projektu

Zrób to z Lenovo. Kulisy projektu

Zrób to z Lenovo. Kulisy projektu
Źródło zdjęć: © materiały prasowe

21.06.2013 14:40, aktual.: 21.06.2013 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Są utalentowani, kreatywni, a praca jest ich pasją. To tzw. „DO’ersi”, z pomocą których Lenovo będzie szukać nowych talentów. To właśnie dla tych, którzy są na początku swojej kariery powstał projekt „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” i to ich zawodowe marzenia mogą zostać spełnione dzięki Lenovo.

Są utalentowani, kreatywni, a praca jest ich pasją. To tzw. „DO’ersi”, z pomocą których Lenovo będzie szukać nowych talentów. To właśnie dla tych, którzy są na początku swojej kariery powstał projekt „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” i to ich zawodowe marzenia mogą zostać spełnione dzięki Lenovo.

Do udziału w projekcie zaproszeni zostali uznani eksperci: fotografka Lidia Popiel, projektant mody Łukasz Jemioł, wokalistka Novika, ilustratorka Olka Osadzińska, młode projektantki z Lola Victoria Design, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team i mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas. Każdy z nich zaangażuje się w projekt na swój sposób. Novika poprowadzi warsztaty muzyczne dla początkujących muzyków. Wokalistka podpowie fanom muzyki, jak zacząć karierę w tym biznesie. Duet projektantek Lola Victoria Design zaprojektował limitowaną edycję etui na Ultrabooka Lenovo Yoga. Wszyscy, którzy go kupią, otrzymają etui w prezencie.

Natomiast wszystkie osoby, które kupią dowolny produkt Lenovo będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie „Impreza z Noviką”. Konkurs rozpocznie się w lipcu, a dla laureata i jego gości Lenovo zorganizuje mini koncert i imprezę klubową w dowolnym polskim mieście.

W kolejnych miesiącach na fanów Lenovo Polska czeka wiele ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Laureatów pierwszego z nich już w sierpniu Lidia Popiel zaprosi na warsztaty fotograficzne. Olka Osadzińska wykona dedykowaną akcji ilustrację i poprowadzi warsztaty z ilustrowania, a Łukasz Jemioł podzieli się swoją wiedzą o projektowaniu mody. Lenovo nie zapomniało też o fanach motoryzacji i gier komputerowych. O swojej pracy opowiedzą podczas specjalnych spotkań kierowcy RMF 4Racing Team, a Wiktor „TaZ” Wojtas zdradzi jak grać, żeby wygrywać.

Finał projektu odbędzie się w grudniu. Wtedy też zostanie wyłoniony zwycięzca, któremu Lenovo pomoże sfinansować jego największe marzenie zawodowe. Projekt rozpoczął się od niezwykłej sesji zdjęciowej, w której wzięli udział „DO’ersi” Lenovo. Autorką sesji jest Lidia Popiel, która ma na swoim koncie współpracę z najważniejszymi polskimi magazynami lifestyle’owymi, a także wykłada na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Fotografem współpracującym była Marta Piotrowska, która na co dzień pracuje dla magazynów oraz marek komercyjnych.

Sesja stanowi odzwierciedlenie głównych założeń projektu. Jest nowoczesna, dynamiczna i energetyczna. Idealnie oddaje charakter, pasję i zaangażowanie jej bohaterów, którzy swoim potencjałem chcą dzielić się z innymi. Efekty sesji oraz jej kulisy można zobaczyć na stronie internetowej projektu i fanpage’u Lenovo Polska.

Pierwszy konkurs w ramach projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” wystartuje 26 czerwca. Wtedy też przedstawione zostaną szczegóły, jak można się do niego przyłączyć i zostać „DO’ersem”. Warto być czujnym, by niczego nie przeoczyć. Nie czekaj! Zrób to z Lenovo!

Informacje o projekcie znaleźć można na stronie: * www.zrobtozlenovo.pl oraz fan page’u Lenovo Polska na Facebooku: www.facebook.com/LenovoPolska/ app_285792068223521*

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także