Blisko ludziZwiązek z kobietą z dzieckiem. Co sądzą o tym mężczyźni

Związek z kobietą z dzieckiem. Co sądzą o tym mężczyźni

Związek z kobietą z dzieckiem. Co sądzą o tym mężczyźni
Źródło zdjęć: © 123RF

18.07.2019 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"To bardzo dziwna sytuacja" – komentuje jeden z mężczyzn – "Dzieciate dla rozwodników" – pisze inny. – "Facet ma być dla mnie i dla moich dorastających dzieci” – odpowiada kobieta.

Na forum WP Kafeteria powstał ostatnio wątek, który wzbudził wiele kontrowersji wśród użytkowników. Pewien mężczyzna zapytał wprost: "Weszlibyście w związek z kobietą, która ma dziecko? Dlaczego tak/nie?". W odpowiedzi dostał wiele skrajnych odpowiedzi zarówno z męskiego, jak i damskiego punktu widzenia.

Skomplikowana relacja

Wiele mężczyzn podkreślało, że wychowywanie dziecka partnerki byłoby dla nich trudne. "To bardzo dziwna sytuacja" – odpowiada jeden z użytkowników. "Z jednej strony nie chciałbym kobiety z dzieckiem, z drugiej bezdzietna kobieta po 30-tce to porażka. Rozwiązanie, kobieta z dzieckiem 20-letnim" - dodaje. Inny internauta dopowiada: "Jak lubisz inwestować w cudzego bachora..."

Opinia kobiet z dziećmi

W wątku pojawiło się wiele kobiet, które postanowiły podzielić się swoim zdaniem. "Nie każda kobieta z dzieckiem weźmie pierwszego lepszego, pamiętajcie o tym panowie, którzy traktujecie takie kobiety jak kogoś gorszej kategorii, kogoś kto szuka tylko frajera do utrzymywania cudzych dzieci... To bardzo krzywdzące" - odpisuje jedna z użytkowniczek. "Jestem matką trójki dzieci i to ja wybieram kogo chce, i z kim mi będzie dobrze" – pisze stanowczo druga.

Decyzja o wchodzeniu w związek z osobą, która posiada już dzieci jest zdecydowanie trudna. A co wy o tym sądzicie? Opowiedzcie nam o tym przez formularz dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także