Zwróć się do niego 13 lipca. Podobno wszystko załatwi

Zwróć się do nich 13 lipca. Pomogą w sprawach urzędowych
Zwróć się do nich 13 lipca. Pomogą w sprawach urzędowych

12.07.2023 21:43, aktual.: 13.07.2023 07:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć nie każdy w nie wierzy, często postępujemy zgodnie z nimi "na wszelki wypadek". Przesądy, bo o nich mowa, mogą nas ustrzec od nieszczęścia lub nieco zwiększyć nasze szanse na powodzenie. Ten związany z 13 dniem lipca powinien znać każdy, kto ma do załatwienia "papierkową" robotę.

Wystarczy wykonać jedną czynność, dokładnie 13 lipca, aby załatwić naprawdę wiele. Wedle przesądów to właśnie ten dzień siódmego miesiąca roku jest idealnym momentem na prosty zabieg - twierdzą niektórzy.

To banalne, a może pomóc. Lepiej nie igraj z losem

Choć oczywiście takie "zabiegi" należy traktować z przymrużeniem oka, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować, czy rzeczywiście w dawnych porzekadłach i przesądach nie ma choć ziarna prawdy. Co dokładnie musimy zrobić 13 lipca?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okazuje się, że z tą datą, jest związane to, czy zyskamy więcej szczęścia i pomyślności na inne miesiące. Wszystko, co musimy zrobić, by wspomóc fortunę, to zwrot do patrona. 13 lipca był niegdyś "dniem załatwiania trudnych spraw".

Jeszcze nie tak dawno wierzono bowiem, że to właśnie tego dnia warto zwrócić się do patronów oraz apostołów, którzy pomagają nam w trudniejszych momentach naszego życia. Z tego też względu bezpośredni zwrot do naszego patrona ma nam pomóc.

13 lipca zwróć się do patrona. W jakich kwestiach ma pomóc?

Prośba o pomoc do patrona, złożona dokładnie 13 lipca, ma nam pomóc zwłaszcza w załatwieniu spraw urzędowych, kwestiach finansowych, ważnych decyzjach, naprawianiu błędów, pomocy innym życzliwym ludziom, a także przy problemach związanych z biurokracją.

Tego szczególnego dnia zwrot do patrona ma mieć wyjątkową moc. W jaki sposób odezwać się i zwrócić po pomoc? Możemy tego dokonać za pomocą medytacji, modlitwy, czy też po prostu wypowiadając nasze prośby w myślach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)