Trwa ładowanie...
d3t6fkb

1 grudnia Dzień Darmowej Dostawy w Polsce!

Zakupy przez internet z darmową dostawą do domu - tak to możliwe! Nie płacisz ani złotówki, a Twoje rzeczy zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres! Wszystko to dzięki akcji, jaka w tym roku będzie miała miejsce również w Polsce, czyli – Dzień Darmowej Dostawy w e-sklepach. Zaoszczędzisz czas i pieniądze – to najlepsza motywacja, aby spróbować!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
1 grudnia Dzień Darmowej Dostawy w Polsce!
(Jupiterimages)
d3t6fkb

Zakupy przez internet z darmową dostawą do domu? Tak, to możliwe! Nie płacisz ani złotówki, a Twoje rzeczy zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres! Wszystko to dzięki akcji, jaka w tym roku będzie miała miejsce również w Polsce, czyli – Dzień Darmowej Dostawy w e-sklepach. Zaoszczędzisz czas i pieniądze – to najlepsza motywacja, aby spróbować!

Głównym inicjatorem zorganizowania tego dnia w naszym kraju jest Krzysztof Bartnik - redaktor naczelny branżowego serwisu eKomercyjnie.pl. To właśnie on zainspirowany popularnym w USA "Free Shipping Day" przyczynił się do powstania tego typu akcji również w Polsce.

Za oceanem dzień ten ma już nieco dłuższą historię, bo obchodzony jest od 2008 roku. Tegoroczną edycję w Stanach Zjednoczonych przewidziano na 17 grudnia, w Polsce natomiast na 1 grudnia. W USA pomysł najwyraźniej przyjął się znakomicie, bo w zeszłorocznej akcji wzięło udział aż 750 sklepów, a w tym roku będzie ich o ponad 250 więcej.

d3t6fkb

W Polsce jak dotąd zgłosiło się już ponad 170 sklepów z różnych branż, w tym między innymi DeeZee.pl, e-lady.pl, Oponeo.pl, Zadowolenie.pl, EkoStrefa.pl. W DDD wszystkie te e-sklepy zaoferują swoim klientom darmową dostawę. Jednym z głównych celów wydarzenia jest zwiększenie popularności zakupów internetowych, które bez wątpienia są lepszym rozwiązaniem, niż marnowanie czasu w zatłoczonych sklepach.

Nie masz pomysłów na prezenty bożonarodzeniowe dla swoich najbliższych? Nie masz ochoty na męczące poszukiwania w centrach handlowych? Skorzystaj z okazji i zostań e-klientem, który w DDD płaci jedynie za swój towar!

Szczegółowe informacje o akcji oraz lista sklepów biorących w niej udział znajdują się na stronie internetowej: http://dziendarmowejdostawy.pl/.

* Dołącz do fanów serwisu KOBIETA.WP.PL na Facebooku!*

* Jaka biżuteria jest odpowiednia na studniówkowy bal?*

d3t6fkb

Podziel się opinią

Share

d3t6fkb

d3t6fkb