Gwiazdy10 lat temu Józefowicz i Urbańska wzięli ślub. Poznali się, gdy była dzieckiem

10 lat temu Józefowicz i Urbańska wzięli ślub. Poznali się, gdy była dzieckiem

10 lat temu Józefowicz i Urbańska wzięli ślub. Poznali się, gdy była dzieckiem
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz

21.08.2018 11:11, aktual.: 21.08.2018 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natasza Urbańska od dekady jest żoną Janusza Józefowicza. Ich związek od początku budził duże kontrowersje. Artystka miała 16 lat, kiedy po raz pierwszy spotkała dyrektora Studio Buffo. Dla niej zostawił żonę i dwójkę dzieci.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz tworzą udane małżeństwo. Mieszkają pod Warszawą, gdzie wychowują córkę Kalinę. Kiedy brali ślub, nie wszyscy jednak dawali im szanse. Łącząca ich relacja rozpoczęła się na scenie Studia Buffo.

Natasza poznała Janusza w 1996 r. i z miejsca się w nim zakochała, on nie był jednak wtedy zainteresowany. W końcu początkująca artystka miała tylko 16 lat, on był żonaty. – On mi przez wiele lat nie odwzajemniał uczucia – wspominała później, przyznając wprost, że podkochiwała się w zajętym mężczyźnie.

Gwiazda dodała też, że nie miała wyrzutów sumienia, odbijając go innej kobiecie. – Troszkę byłam samolubna. Jak miałam matury, zadzwonił do domu do nas i zapytał moich rodziców, czy już wróciłam do domu i jak mi poszły te matury – opowiadała. Józefowicz podjął wreszcie decyzję i odszedł od żony. Ale musiał jeszcze wyjaśnić wszystko rodzicom młodej ukochanej. Powiedział im: – "Bolesławie, Zofio kocham państwa córkę, zrobię dla niej wszystko, by była szczęśliwa".

18 sierpnia 2008 r. Natasza i Janusz wzięli ślub. 5 miesięcy później artystka urodziła córkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (131)
Zobacz także