Trwa ładowanie...
d4fznkm

13-letnia Kim Kardashian w samochodzie. Już wtedy była piękna

Kardashian to niewątpliwie jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w show biznesie. Jednak zanim rozpoczęła się era smartphonów czy Instagrama, byli średniej klasy celebrytami. Kim postanowiła wrócić zdjęciem do czasów, kiedy jeszcze używała pagera zamiast Iphone'a.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kim Kardashian rozsławiła się licznymi skandalami, m.in. seks-taśmą z byłym partnerem
Kim Kardashian rozsławiła się licznymi skandalami, m.in. seks-taśmą z byłym partnerem (Forum)
d4fznkm

"Lata 90-te. Tylko ja i mój pager, siedząc w samochodzie naszych rodziców, udając, że umiemy prowadzić" - pisze w poście, który dodała na swój profil na Instagramie. I dodaje - "Miałam 13 lat. Mogliśmy się wymknąć i wybrać na przejażdżkę".

Kiedyś Kim i jej rodzina byli znani głównie z tego, że są znani. Dzisiaj stoją za wielomilionowym biznesem, który każdego dnia przyciąga kolejnych ludzi, chcących być tacy, jak oni. Pomimo szerokiej krytyki zdjęć, którymi promuje się Kim, bynajmniej nie może ona narzekać na ogromne grono fanów.

Kim od maja 2014 roku jest żoną amerykańskiego rapera Kanye Westa. Ich pierwsza córka North, urodziła się w czerwcu 2013 roku, a dwa lata później dołączył do niej brat, Saint. W styczniu tego roku wynajęta przez nich surogatka urodziła ich trzecie dziecko, córkę Chicago.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4fznkm

Podziel się opinią

Share
d4fznkm
d4fznkm