Trwa ładowanie...

18-letnia Kristina Stoloka została Miss Ukrainy. "Nasz kraj jest pełen pięknych i mądrych kobiet"

Marzy o karierze w telewizji, a tymczasem robi karierę modelki. W to, że została Miss Ukrainy 2015, Kristina Stoloka do tej pory nie może uwierzyć.

Share
d1zk2ru

Studiuje finanse, choć z matematyki nigdy nie była orłem. Marzy o karierze w telewizji, a tymczasem robi karierę modelki. W to, że została Miss Ukrainy 2015, Kristina Stoloka nie może uwierzyć do tej pory.

- Miałam sen, że stoję na scenie i prowadząca w czarnej sukni ogłasza, że to właśnie ja wygrałam - powiedziała. Połowę swojej wygranej, wynoszącej równowartość ponad 20 tys. złotych, Kristina oddała rodzicom. Jeszcze nie zdecydowała, na co przeznaczy drugą część.

- Dla mnie najważniejsze jest to, by powiedzieć światu, że nasz kraj jest pełen kobiecego piękna. I w tej sytuacji, jaką dziś mamy, życzyłabym nam spokoju. Chciałabym przedstawić Ukrainę z jak najlepszej strony - powiedziała, stojąc na konkursowej scenie.
Teraz szlifuje język angielski, ponieważ w grudniu w Chinach odbędzie się konkurs "Miss Universum". W głębi duszy ma nadzieję, że tam szczęście uśmiechnie się do niej po raz kolejny.

d1zk2ru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zk2ru
d1zk2ru