Gwiazdy20 lat miłości. Historia związku Grażyny Szapołowskiej i Eryka Stępniewskiego

20 lat miłości. Historia związku Grażyny Szapołowskiej i Eryka Stępniewskiego

Grażyna Szapołowska, Eryk Stępniewski
Grażyna Szapołowska, Eryk Stępniewski
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
20.09.2022 15:32, aktualizacja: 21.09.2022 16:06

Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski są parą od 2002 roku. I chociaż co jakiś czas pojawiają się plotki o kryzysach w ich związku, wielka miłość wciąż trwa i kwitnie.

- Facet musi mieć w sobie odrobinę drania. Ale ja ufam mu jak nikomu dotąd – mówiła po kilku latach związku z Erykiem Stępniewskim Grażyna Szapołowska w wywiadzie dla "Vivy". Ich historia przypomina tę z komedii romantycznych. Poznali się w 2002 roku. Na ulicy, w Sopocie. Mężczyzna nie wiedział wówczas, że ma do czynienia z gwiazdą polskiego kina. Krótko po pierwszym spotkaniu podarował aktorce pudełko zapałek. To był początek wielkiej miłości.

Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski – historia miłości

W pudełku, zamiast zapałek, Grażyna Szapołowska znalazła brylanty. Wielkie jak ich miłość. Uczucie pojawiło się szybko, ale okazało się nad wyraz trwałe. - On cały czas daje mi dowody, że jestem kochana, chociaż nie potrafi mówić o tym - wspominała po latach.

Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski tworzą dojrzały związek. Ona - uwielbiana polska aktorka. On - aktor francuskiego pochodzenia.

Eryk chyba nigdy dotąd nie był zakochany, zafascynowany kobietą na tyle, by ją pokochać. Nie wiedział, kim jestem, nic o mnie nie wiedział. Myślę, że zaczął mnie kochać z czasem. Kiedy zrozumiał, że moje wady mogą być zaletami - opowiadała w "Vivie".

W mediach regularnie pojawiają się informacje o kryzysie w gwiazdorskim związku, jednak oni sukcesywnie ucinają spekulacje o rzekomych rozstaniach.

Grażyna Szapołowska – związki

Zanim Grażyna Szapołowska poznała swojego wybranka, z łatwością rozkochiwała w sobie mężczyzn. Jej pierwszym mężem miał zostać Eryk Fitkau, brat Agnieszki Perepeczko. Miała 18 lat, kiedy wpadła na niego na ulicy. Związek nie przetrwał, a na ślubnym kobiercu pierwszy raz stanęła z aktorem Markiem Lewandowskim. Para rozstała się jednak kilka miesięcy po ślubie. Potem aktorka poślubiła Andrzeja Jungowskiego, z którym ma córkę Katarzynę. Trzeci związek małżeński zawarła z dziennikarzem, Pawłem Potorczynem. Wielu kochało Grażynę Szapołowską, wielu kochała Grażyna Szapołowska, ale to Eryk Stępniewski zachwycił ją bezgranicznie.

Grażyna Szapołowska zachwyca od lat. Czemu zawdzięcza swój nienaganny styl?

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!