ycipk-2xu3v7

20-latka walczy o życie. Lekarze rozkładają ręce

Justyna Stochel z Limanowej (woj. Małopolskie) walczy o życie. 20-latka była uśmiechniętą, pełną energii dziewczyną. W przyszłości chciała studiować architekturę lub ekonomię. Aktywnie uprawiała sport, grała na gitarze, tańczyła w zespole. Wszystko zmieniło się, kiedy zdiagnozowano u niej guza pnia mózgu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna walczy z chorobą
Justyna walczy z chorobą (siepomaga)
ycipk-2xu3v7

Justyna przebywa obecnie w Szpitalu Powiatowym w Limanowej. Od czterech lat walczy z chorobą. Jedyną szansą jest dla niej leczenie w klinice w Monterrey w Meksyku. Klinika ta specjalizuje się w leczeniu guzów mózgu. Koszty tej terapii to ponad 700 tys. zł. Matka Justyny prosi o wsparcie w uzbieraniu tej kwoty. W Europie wyczerpały już wszystkie możliwości.

Choroba, która zmieniła całe jej życie

Jej choroba na początku dawała niewinne objawy – ból głowy i wymioty. Kiedy przeprowadzono tomografię komputerową, diagnoza nie pozostawiała wątpliwości. Świat nastoletniej wtedy dziewczyny zawalił się. Guza nie udało się całkowicie usunąć. Próbowano również radioterapii i chemioterapii. Nie przyniosły efektów. Justyna czuje się coraz bardziej osłabiona. Jej stan się pogarsza. Nie porusza się, mówienie sprawia jej trudność, traci pamięć.

ycipk-2xu3v7

Na stronie SiePomaga.pl trwa zbiórka na jej leczenie. Możemy przeczytać tam słowa matki: "Kiedy powiedziałam córce o tej terapii, pierwszy raz od dawna się uśmiechnęła. Znów zobaczyłam żar nadziei. Jej oczy mówiły: 'nigdy się nie poddam, damy radę!'. Cena leczenia jest szokująca. To jednak nie cyfry… To cena za życie Justyny. Proszę o twoją pomoc – ocal moją córkę, uratuj jej życie! Nie ma czasu do stracenia, bo Justyna gaśnie w oczach… Ratuj ją, póki nie jest jeszcze za późno".

Możecie pomóc Justynie pod tym adresem.

Zobacz także: "Wyrzucili mnie z domu, gdy skończyłam 18 lat". Julia musiała szybko stać się dorosła

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Rozenek

ycipk-2xu3v7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2xu3v7

ycipk-2xu3v7
ycipk-2xu3v7