Blisko ludzi76-latka ukradła wibratory z drogerii. Może spędzić przez to pięć lat w więzieniu

76‑latka ukradła wibratory z drogerii. Może spędzić przez to pięć lat w więzieniu

Policjanci z Gdańska zatrzymali grupę osób, która okradła kilka sklepów popularnych drogerii
Policjanci z Gdańska zatrzymali grupę osób, która okradła kilka sklepów popularnych drogerii
Źródło zdjęć: © East News
14.09.2022 16:00

Policjanci z Gdańska zatrzymali w zeszły wtorek grupę osób, która okradła kilka sklepów popularnych drogerii. Najstarszą z nich jest 76-letnia kobieta, która ukradła m.in. kosmetyki do pielęgnacji ciała, olejek intymny i gadżety erotyczne. Teraz grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży najróżniejszych przedmiotów wciąż dochodzi niestety każdego dnia, a kilka z nich miało miejsce w zeszłym tygodniu. Policjanci z Gdańska zatrzymali we wtorek cztery osoby w związku z podejrzeniem drogeryjnych kradzieży. Wśród nich znajdowała się zarówno 23-letnia, jak i 76-letnia kobieta.

Okradli popularne drogerie

"Sprawą zajęli się kryminalni ze Śródmieścia. Policjanci zabezpieczyli oraz sprawdzili monitoringi, rozmawiali też z osobami, które mogły mieć informacje na temat sprawcy. Tuż przed godz. 21.00 w środę kryminalni dowiedzieli się, że sprawca, którego szukają, jest najprawdopodobniej w jednej z galerii" - poinformowano w oficjalnym komunikacie.

Funkcjonariusze gdańskiej policji ujawnili, że sprawy kradzieży w drogeriach nie są ze sobą powiązane. Najmłodsza ze złapanych osób ma 23 lata, a najstarsza - 76 lat. Zatrzymani to także 26-letni mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego i 34-latek z Warszawy.

76-latka ukradła wibratory z drogerii

76-latka jest ostatnią ze złapanych "amatorów kradzieży", która ukradła kilkadziesiąt artykułów w sklepie popularniej sieci drogeryjnej. W momencie zatrzymania przez policjantów przyznała się do zabrania kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała, żelu i olejku intymnego oraz trzech wibratorów.

"W swoich zeznaniach nie wyjaśniła powodu, dla którego ukradła artykuły ze sklepu" - ujawnili funkcjonariusze policji z Gdańska.

Kobieta usłyszała w związku z kradzieżą osiem zarzutów, na łączną sumę prawie 1200 zł. Zarówno jej, jak i pozostałym złapanym, grozi aż do pięciu lat pozbawienia wolności.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta