Trwa ładowanie...
d16w6dj
#ŻYĆLEPIEJ

86 prawnuczka na 86 urodziny

86 to zapewne szczęśliwa liczba dla Marie Frey. Amerykanka tuż przed swoimi 86 urodzinami "otrzymała" bowiem nietypowy prezent, a mianowicie 86 prawnuczkę.
Share
86 prawnuczka na 86 urodziny
Źródło: Archiwum prywatne
d16w6dj

Mała Blakely Grace Frey przyszła na świat 23 czerwca, jednak dopiero teraz wyjątkowa historia wyszła na jaw. Stacja ABC News opublikowała zdjęcia prababci trzymającej na rękach malucha.

- Cieszymy się, że babcia mogła ją zobaczyć - mówił Kenny Frey, wnuk Marie i ojciec małej Blakely Grace Frey - Rodzina i wiara to dwie najważniejsze dla niej sprawy. Jest bardzo silną kobietą.

Marie Fray może pochwalić się naprawdę ogromną rodziną. Ona i jej zmarły w 2009 roku mąż mieli aż 15 dzieci - najstarsze z nich ma teraz 66 lat. Potem poszło już jak po sznurku - 68 wnuków, w tym dwie pary bliźniąt, i 86 prawnuków. Całkiem spora gromadka.

   Archiwum prywatne
Źródło: Archiwum prywatne

Wyjątkowa prawnuczka urodziła się we Findlay w stanie Ohio dokładnie trzy dni przed urodzinami prababci, a także 32. urodzinami swojej mamy. Czyli podwójny prezent. Chociaż nie można powiedzieć, że nikt się tego nie spodziewał, radość była ogromna. Mała ważyła prawie 3,5 kg. Teraz Marie Frey oczekuje na kolejnych prawnuków, którzy powinni poajawić się na świecie jeszcze w tym roku - nr 87 i 88.

d16w6dj

Zobacz także: Oto co w torobce nosiła nasza praprababka

d16w6dj

Podziel się opinią

Share
d16w6dj
d16w6dj