ModaAda Fijał zaskoczyła na ściance. To mogło skończyć się katastrofą

Ada Fijał zaskoczyła na ściance. To mogło skończyć się katastrofą

Ada Fijał sięga po kontrowersyjne trendy
Ada Fijał sięga po kontrowersyjne trendy
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
06.10.2022 12:07

Nie ma tutaj miejsca na letnią temperaturę. Znana z odważnego podejścia do mody, Ada Fijał przyćmiła resztę gwiazd na premierze filmu "Miłość na pierwszą stronę". Jesteśmy przekonani, że stylizację, którą za chwilę zobaczysz – pokochasz lub znienawidzisz.

Ada Fijał żadnych trendów się nie boi. Niestraszne jej neonowe kolory, udziwnione dodatki i wielkie konstrukcje, które fasonem przypominają ubrania podebrane z szafy starszego – i większego o kilka rozmiarów - brata. Wczoraj influencerka przeszła samą siebie, wskakując w zielony komplet. Co tam się działo? Łatwiej byłoby odpowiedzieć - czego tam nie było. Kreacja gwiazdy to stylizacyjna jazda bez trzymanki i to z zamkniętymi oczami. A jednak Adzie Fijał znowu udało się obronić ekscentryczny look. Jak ona to robi?

Mistrzyni gry w zielone

Patrząc na garnitur Fijał, przez resztę dnia w naszych głowach będzie przewijał się Andrzej Dąbrowski z utworem "Zielono mi". I chociaż tekst piosenki mówi o stanie wyjątkowego spokoju, nasz puls przyśpiesza. Soczysta i energetyzująca zieleń to mocny trend, który w świecie mody znany jest pod hasłem "Bottega Green". Rudowłosa Ada Fijał to posiadaczka jesiennego typu urody, a ten prosi się, aby ująć go w ramy wyrazistej i wibrującej zieleni.

Ada Fijał na premierze filmu "Miłość na pierwszą stronę"
Ada Fijał na premierze filmu "Miłość na pierwszą stronę"© Licencjodawca | AKPA

Połysk versus mat, czyli modna kombinacja faktur

Słyszysz: "monochromatyczna stylizacja". Myślisz: "nuda"? Już nie. Ada Fijał pomimo swojej kolorystycznej konsekwencji, bawi się różnorodnością faktur. Spodnie pokryte brokatem zestawiła z gładką marynarką z popeliny, a tytuł gwiazdy objęły pióra, które udają coś na wzór żabotu. Całość przyciąga uwagę już na kilometr.

Zielony total look podkreśla jesienną urodę Ady Fijał
Zielony total look podkreśla jesienną urodę Ady Fijał© Licencjodawca | AKPA

W stylizacjach Ady Fijał dużo się dzieje. Mocne kolory podkreślają trudne fasony, a całość zawsze dopełnia soczysta szminka na ustach. I chociaż ta szalona "mikstura" złożona z intensywnych i dekoracyjnych elementów zdaje się za chwilę wywołać erupcję wulkanu, to ten trzyma wszystko pod kontrolą stale podgrzewając temperaturę.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!