ModaAdam Kaszewski trafił do czołówki światowych modeli

Adam Kaszewski trafił do czołówki światowych modeli

20.07.2015 09:18, aktual.: 24.07.2015 09:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sukces w modelingu wymaga stuprocentowego poświęcenia – deklaruje Adam Kaszewski. Dzięki oddaniu pracy Polak trafił do czołówki światowych modeli.

- Sukces w modelingu wymaga stuprocentowego poświęcenia - deklaruje Adam Kaszewski. Dzięki oddaniu pracy Polak trafił do czołówki światowych modeli. Zawarł też znajomości z gwiazdami, m.in. Paris Hilton. Teraz myśli o rozpoczęciu kariery aktorskiej. Adam Kaszewski, model z Gostynina, robi błyskawiczną karierę w świecie mody. Świat usłyszał o nim w 2013 roku, gdy otworzył pokaz Jeana Paula Gaultiera podczas paryskiego tygodnia mody. W kolejnym sezonie panowie zacieśnili współpracę. Kaszewski został twarzą kolekcji projektanta na 2014 rok. Brał udział w pokazach takich domów mody jak: Trussardi, Moncler, Thierry Mugler, Thom Browne czy Boris Bidjan Saberi. Pojawił się także na okładce prestiżowego magazynu o modzie „Lui Mag”. Za ważny etap swojej kariery uważa pokaz Alexandra Wanga dla H&M w 2014 roku.
- Pracowałem tam właśnie z Karlem Templerem, szefem magazynu „Interview”, który jest obecnie jednym z najważniejszych stylistów w świecie mody. Po tym właśnie pokazie wiele się zmieniło - mówi Kaszewski.

Pracuje głównie za granicą - w Nowym Jorku i Los Angeles. Pokazy są dla niego nie tylko pracą, lecz także okazją do spotykania gwiazd, m.in. Leonardo DiCaprio i Paris Hilton. Z prawnuczką założyciela sieci hoteli Hilton Polak utrzymywał stały kontakt tak długo, jak mieszkał w Nowym Jorku.
- Z Paris Hilton poznaliśmy się w Nowym Jorku i jak tam mieszkałem, to utrzymywaliśmy kontakt. Tak naprawdę byliśmy w stałym kontakcie cały czas. Wiadomo, częste podróże, życie na walizkach niestety nie ułatwia takich relacji, więc ten kontakt chwilowo gdzieś tam zniknął. Ale wydaje mi się, że w każdej chwili jest gdzieś do wyciągnięcia i ponownego uruchomienia. Życie polega tak naprawdę na imprezach i tak to wygląda - twierdzi model.

Polak ma nadzieję na kolejne sukcesy w modelingu. Myśli też o spróbowaniu swoich sił w aktorstwie. Już rozgląda się za najlepszymi kursami. Planuje zapisać się do szkoły w Los Angeles i dopiero mając pewne doświadczenie, wrócić do Warszawy. - Chyba chciałbym najpierw spróbować aktorstwa za granicą i ewentualnie wrócić do Polski już z jakimś dorobkiem. Tak naprawdę tutaj zawsze mogę spróbować, a szansa za granicą może już się więcej nie pojawić - mówi.

Źródło artykułu:Newseria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także