Blisko ludziAgata Kornhauser-Duda w nowym wydaniu. Sukienkę zamieniła na spodnie

Agata Kornhauser-Duda w nowym wydaniu. Sukienkę zamieniła na spodnie

Agata Kornhauser-Duda w nowym wydaniu. Sukienkę zamieniła na spodnie
Źródło zdjęć: © Kancelaria Prezydenta RP | Grzegorz Jakubowski
09.03.2020 18:44, aktualizacja: 09.03.2020 20:29

Agata Kornhauser-Duda na uroczystości w Pałacu Prezydenckim pokazała się w nowej odsłonie, decydując się na inną niż zazwyczaj stylizację.

W poniedziałek 9 marca w Pałacu Prezydenckim zorganizowano finał czwartej edycji Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie. To w ramach tego przedsięwzięcia w 2019 roku, w imieniu Pary Prezydenckiej, przekazywano paczki Polakom mieszkającym na Ukrainie, w Mołdawii i Rosji.

Agata Kornhauser-Duda w nowym wydaniu

– Ta akcja ma charakter wspólnototwórczy. Ma uświadamiać nam wszystkim, że jesteśmy jedną społecznością, jednym narodem, że mamy wspólną tradycję i ona jest naszą siłą, dzięki której trwamy – mówił podczas finału prezydent Andrzej Duda. – Ta pomoc to wyraz solidarności i wdzięczności wobec naszych rodaków mieszkających za wschodnią granicą – powiedziała z kolei Agata Kornhauser-Duda, która na tę okazję wybrała niecodzienną, jak na nią, stylizację.

Pierwsza dama słynie z doskonałego wyczucia stylu. Prezydentowa zawsze prezentuje się niezwykle elegancko, stawiając najczęściej na długie suknie z rękawem i lekko rozkloszowanym dołem w kształcie litery A. Tym razem jednak sukienkę zdecydowała się zastąpić stylowym kompletem, składającym się z jasnej, długiej marynarki i czarnych cygaretek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta