GwiazdyAgata Młynarska pokazała syna. Urodziła go, mając 20 lat

Agata Młynarska pokazała syna. Urodziła go, mając 20 lat

Agata Młynarska pokazała syna. Urodziła go, mając 20 lat
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Przemysław Błaszczyk
Agata Porażka
01.06.2019 13:04, aktualizacja: 01.06.2019 17:13

Z okazji Dnia Dziecka wiele osób wraca wspomnieniami do wydarzeń sprzed lat. Agata Młynarska postanowiła pokazać zdjęcia z czasów, gdy była dwudziestolatką i właśnie została mamą Stanisława.

- Staś, mój pierworodny syn - napisała Agata Młynarska na swoim profilu na Instagramie. - Urodziłam go w wieku 20 lat. Moja miłość i duma. I przyjaźń nade wszystko. Dzięki niemu uczyłam się, jak być mamą. Pierwsi mają najtrudniej. I chociaż dziś jest już starym koniem, ma dwie piękne córki, to dla mnie zawsze będzie moim synkiem.

Agata Młynarska trzykrotnie wychodziła za mąż. Owocem jej dziesięcioletniego związku z Leszkiem Kieniewiczem są dwaj synowie – Tadeusz i Stanisław. Wielokrotnie powtarzała, że jest ze swoich dzieci bardzo dumna. Wychowała także dwie dziewczynki z domu dziecka, Sylwię i Alicję.

Na co dzień Agata Młynarska jest dziennikarką i prezenterką i ma na swoim koncie sporo nagród. Wielokrotnie była nominowana do Telekamery i Wiktora, jest także laureatką Orderu Uśmiechu i otrzymała "Różę Gali" za debiut roku. Obecnie prowadzi program Eks-tra Zmiana na antenie TVN Style.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta