ycipk-2f63dd

Agata Młynarska pokazała syna. Urodziła go, mając 20 lat

Z okazji Dnia Dziecka wiele osób wraca wspomnieniami do wydarzeń sprzed lat. Agata Młynarska postanowiła pokazać zdjęcia z czasów, gdy była dwudziestolatką i właśnie została mamą Stanisława.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka była wielokrotnie nominowana do różnych nagród
Dziennikarka była wielokrotnie nominowana do różnych nagród (ONS.pl, Fot: Przemysław Błaszczyk)
ycipk-2f63dd

- Staś, mój pierworodny syn - napisała Agata Młynarska na swoim profilu na Instagramie. - Urodziłam go w wieku 20 lat. Moja miłość i duma. I przyjaźń nade wszystko. Dzięki niemu uczyłam się, jak być mamą. Pierwsi mają najtrudniej. I chociaż dziś jest już starym koniem, ma dwie piękne córki, to dla mnie zawsze będzie moim synkiem.

Agata Młynarska trzykrotnie wychodziła za mąż. Owocem jej dziesięcioletniego związku z Leszkiem Kieniewiczem są dwaj synowie – Tadeusz i Stanisław. Wielokrotnie powtarzała, że jest ze swoich dzieci bardzo dumna. Wychowała także dwie dziewczynki z domu dziecka, Sylwię i Alicję.

ycipk-2f63dd

Na co dzień Agata Młynarska jest dziennikarką i prezenterką i ma na swoim koncie sporo nagród. Wielokrotnie była nominowana do Telekamery i Wiktora, jest także laureatką Orderu Uśmiechu i otrzymała "Różę Gali" za debiut roku. Obecnie prowadzi program Eks-tra Zmiana na antenie TVN Style.

ycipk-2f63dd

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2f63dd

ycipk-2f63dd
ycipk-2f63dd