Nie każdy wie, z kim się związała. Pokazała męża

Nie każdy wie, z kim się związała. Pokazała męża

Agata Młynarska w 2014 roku wyszła za mąż za Przemysława Schmidta
Agata Młynarska w 2014 roku wyszła za mąż za Przemysława Schmidta
Źródło zdjęć: © AKPA
23.03.2023 15:55, aktualizacja: 23.03.2023 16:49

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Agata Młynarska wróciła wspomnieniami do swojego ślubu. Dziennikarka podzieliła się też kilkoma niepublikowanymi zdjęciami z uroczystości. Dodatkowo w czwartek, 23 marca, Młynarska skończyła 58 lat.

Agata Młynarska od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek i dziennikarek. Przez wiele lat związana była z Telewizją Polską, prowadząc nie tylko liczne programy, ale i transmitowane przez stację koncerty i festiwale. Później przez kilka lat związana była z Telewizją Polsat, a obecnie prowadzi program "Bez tabu" w TVN Style.

Prywatnie jest córką wybitnego artysty, poety, piosenkarza i autora tekstów Wojciecha Młynarskiego oraz aktorki Adrianny Godlewskiej. Z pierwszego małżeństwa ma dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Oprócz tego została formalną opiekunką dwóch dziewczynek - Sylwii i Alicji. Drugim mężem dziennikarki był Jerzy Porębski, jednak małżeństwo zakończyło się po roku. Przez pewien czas Młynarska spotykała się z prezenterem pogody Jarosławem Kretem.

Agata Młynarska świętuje 9. rocznicę ślubu

Swojego trzeciego męża - Przemysława Schmidta, jak sama opisywała na Instagramie, poznała na jubileuszowej gali 20-lecia Telewizji Polsat. "Odnalazł mnie podczas krojenia urodzinowego tortu u boku prezesa Zbigniewa Solorza. Przyszedł po mnie, wziął za rękę i tak razem idziemy już przez te 10 lat" - pisała w grudniu 2022 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Para pobrała się 22 marca 2014 roku o godzinie 16:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze, o czym Młynarska przypomniała na Instagramie dokładnie w 9. rocznicę ślubu.

"Powiedzieliśmy sobie: TAK! Ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Na dobre i złe. Stare wróble stracha się nie boją! Jak jest? Odpowiedzią są róże na parapecie w naszym domu. Stworzyliśmy go wiedząc, że w nim witać będziemy "kolejny siwy włos na naszej skroni"... Razem raźniej i weselej! Razem to ma sens!" - napisała dodając kilka zdjęć z mężem.

Liczne gratulacje fanów

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy od fanów i znajomych z show-biznesu. "Zdrówka, byście się mogli tą miłością cieszyć" - napisał Daniel "Qczaj" Kuczaj. "A ja nawet nie pamiętam, jak to było, kiedy WAS RAZEM nie było…" - skomentowała z kolei Anna Głogowska, na co Młynarska odpowiedziała krótkim: "my też".

Życzenia złożyła też piosenkarka Majka Jeżowska, która - jak wynika z komentarza - czynnie uczestniczyła w uroczystościach. "Miałam zaszczyt bawić i śpiewać na Waszym weselu! Piękna z Was para! Całuję mocno" - napisała.

W relacji na Instagramie dziennikarka podzieliła się także innymi, zabawnymi fotografiami z uroczystości.

Agata Młynarska z mężem
Agata Młynarska z mężem© Instagram | agata_mlynarska

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta