ycipk-19gd2l

Agata Młynarska wspomina profesora Dębskiego. Wzruszające słowa

Prof. Romuald Dębski, wybitny ginekolog, zmarł 20 grudnia w wieku 62 lat. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła mediami i dawnymi pacjentkami profesora. Agata Młynarska podzieliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem z Dębskim, zrobionym kilka tygodni przed jego śmiercią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska wspomina prof. Dębskiego
Agata Młynarska wspomina prof. Dębskiego (ONS.pl)
ycipk-19gd2l

– To zdjęcie zrobiliśmy sobie z profesorem Romualdem Dębskim 20 października tego roku tuż przed wejściem na scenę Kongresu Ginekologicznego. 20 grudnia nie ma go już z nami... Dziękuję ci za to, jak wspaniałym człowiekiem byłeś. Mądrym, kochanym lekarzem. Przyjacielem kobiet. Zapamiętam twój upór w walce z ciemnotą, poczucie humoru, inteligencję, fachowość, luz, dystans, odwagę. Bardzo nam będzie ciebie brakować. Żegnaj Profesorze – napisała na Instagramie dziennikarka.

"Z głębokim żalem żegnamy prof. Romualda Dębskiego wybitnego ginekologa, humanistę, przyjaciela naszego Szpitala" – podał Szpital Praski w czwartek, 20 grudnia, w godzinach porannych.

ycipk-19gd2l

Informację o śmierci lekarza skomentował również ginekolog Bogdan Chazan. Profesorowie przez lata stali po przeciwnych stronach barykady – gdy Chazan walczył o prawo do życia i potępiał aborcję, Dębski pomagał kobietom w trudnej sytuacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-19gd2l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-19gd2l

ycipk-19gd2l
ycipk-19gd2l