Trwa ładowanie...
d2i36ds

Prof. Bogdan Chazan o śmierci prof. Romualda Dębskiego. Mamy komentarz

Prof. Romuald Dębski, wybitny ginekolog, zmarł w wieku 62 lata. Tę przykrą informację w rozmowie z nami skomentował prof. Bogdan Chazan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prof. Bogdan Chazan żegna prof. Romualda Dębskiego
Prof. Bogdan Chazan żegna prof. Romualda Dębskiego (Forum)
d2i36ds

Pomimo że ich postacie były w kontrze - prof. Bogdan Chazan walczy z aborcją w kraju, prof. Romuald Dębski pomagał kobietom w trudnej sytuacji – to darzyli się szacunkiem. Obaj wiele osiągnęli w swojej dziedzinie i mają za sobą setki ufających im pacjentek.

Po tej informacji skontaktowaliśmy się z dr. Bogdanem Chazanem. Naturalnym wydało nam się pytanie, za co podziwiał i szanował swojego oponenta. – Niech odpoczywa w pokoju i spokoju. Dużo wycierpiał w ostatnich dniach swojego życia. Niech Bóg okaże mu swoje miłosierdzie – powiedział nam specjalista.

Wiadomość o śmierci prof. Dębskiego zasmuciła wiele osób. Na początku grudnia jego żona podzieliła się wieścią, że jest on w ciężkim stanie i walczy o życie. Kilka dni później podopieczne profesora okazały mu wsparcie, zostawiając kolaż zdjęć z dziećmi nad jego szpitalnym łóżkiem.

d2i36ds

"Z głębokim żalem żegnamy prof. Romualda Dębskiego wybitnego ginekologa, humanistę, przyjaciela naszego Szpitala" – podał Szpital Praski przed godz. 9 rano w czwartek 20 grudnia. Andrzej Golimont, prezes zarządu Szpitala Praskiego, potwierdził tę informację w rozmowie telefonicznej.

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2i36ds

Podziel się opinią

Share

d2i36ds

d2i36ds