Blisko ludziAgata Rubik zdradziła, jakie ma wykształcenie. Studia ukończyła z wyróżnieniem

Agata Rubik zdradziła, jakie ma wykształcenie. Studia ukończyła z wyróżnieniem

Agata Rubik opowiedziała o swoim wykształceniu
Agata Rubik opowiedziała o swoim wykształceniu

08.11.2021 20:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Rubik zdecydowała się na szczerość i zaspokojenie ciekawości swoich fanów. Tym razem padło na to, w jakim kierunku szkoliła się żona Piotra Rubika. Ta informacja może zaskoczyć.

Agata Rubik nie ma oporów przed dzieleniem się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Bardzo często za pośrednictwem Instagrama odpowiada fanom na różne pytania. W ten sposób internauci mogli dowiedzieć się ostatnio, jaki kierunek na studiach wybrała młoda Agata.

Agata Rubik ukończyła studia z wyróżnieniem

W ostatnim Q&A celebrytki pojawiły się pytania dotyczące jej wykształcenia. Agata postanowiła szczerze na nie odpowiedzieć.

- Ostatnio pojawiło się wiele tematów zawodowych. Natomiast najbardziej dumna jestem z tego i najwięcej satysfakcji daje mi fakt, że jestem szefową bardzo dobrze prosperującej firmy rodzinnej – Rubik Home - zaczęła nieco żartobliwie żona dyrygenta, odnosząc się do tego, iż obecnie najwięcej czasu poświęca wychowaniu córek oraz zadbaniu o dom. Kiedyś jednak miała w planach coś zupełnie innego, do czego dążyła przez całe studia, które ukończyła z wyróżnieniem.

- W 2010 roku skończyłam studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna - poinformowała fanów na Instagramie. Rubik wybrała tok zaoczny na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

- Jestem dumny, bo żona dostała ocenę bardzo dobrą i dyplom z wyróżnieniem. Obydwoje bardzo się cieszymy - skomentował Piotr Rubik.

Od modelingu po aktorstwo

W 2004 roku Agata zagrała w produkcji "Rh+". Rok później zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska oraz tytuł II wicemiss Miss Polonia. W 2006 roku otrzymała również propozycję udziału w międzynarodowym konkursie Miss Earth, jednak postanowiła nie skorzystać z tej oferty. Kiedy poznała Piotra, wiedziała, że jest to miłość jej życia. I choć media podkreślały dość dużą różnicę wieku, Rubikowie udowadniają, że kiedy w grę wchodzą prawdziwe uczucia, liczby nie grają roli.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)