Trwa ładowanie...

Agata Rubik zdradziła, jakie ma wykształcenie. Studia ukończyła z wyróżnieniem

Agata Rubik zdecydowała się na szczerość i zaspokojenie ciekawości swoich fanów. Tym razem padło na to, w jakim kierunku szkoliła się żona Piotra Rubika. Ta informacja może zaskoczyć.

Agata Rubik opowiedziała o swoim wykształceniu Agata Rubik opowiedziała o swoim wykształceniu Źródło: AKPA, fot: AKPA
d8yxdrj
d8yxdrj

Agata Rubik nie ma oporów przed dzieleniem się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Bardzo często za pośrednictwem Instagrama odpowiada fanom na różne pytania. W ten sposób internauci mogli dowiedzieć się ostatnio, jaki kierunek na studiach wybrała młoda Agata.

Agata Rubik ukończyła studia z wyróżnieniem

W ostatnim Q&A celebrytki pojawiły się pytania dotyczące jej wykształcenia. Agata postanowiła szczerze na nie odpowiedzieć.

- Ostatnio pojawiło się wiele tematów zawodowych. Natomiast najbardziej dumna jestem z tego i najwięcej satysfakcji daje mi fakt, że jestem szefową bardzo dobrze prosperującej firmy rodzinnej – Rubik Home - zaczęła nieco żartobliwie żona dyrygenta, odnosząc się do tego, iż obecnie najwięcej czasu poświęca wychowaniu córek oraz zadbaniu o dom. Kiedyś jednak miała w planach coś zupełnie innego, do czego dążyła przez całe studia, które ukończyła z wyróżnieniem.

d8yxdrj

- W 2010 roku skończyłam studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna - poinformowała fanów na Instagramie. Rubik wybrała tok zaoczny na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

- Jestem dumny, bo żona dostała ocenę bardzo dobrą i dyplom z wyróżnieniem. Obydwoje bardzo się cieszymy - skomentował Piotr Rubik.

Od modelingu po aktorstwo

W 2004 roku Agata zagrała w produkcji "Rh+". Rok później zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska oraz tytuł II wicemiss Miss Polonia. W 2006 roku otrzymała również propozycję udziału w międzynarodowym konkursie Miss Earth, jednak postanowiła nie skorzystać z tej oferty. Kiedy poznała Piotra, wiedziała, że jest to miłość jej życia. I choć media podkreślały dość dużą różnicę wieku, Rubikowie udowadniają, że kiedy w grę wchodzą prawdziwe uczucia, liczby nie grają roli.

d8yxdrj

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Agata i Piotr Rubikowie zastanawiają się nad datą rocznicy

d8yxdrj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8yxdrj