GwiazdyAgnieszka Chylińska zdobyła się na szczere wyznanie. Managerka może być zaskoczona

Agnieszka Chylińska zdobyła się na szczere wyznanie. Managerka może być zaskoczona

Agnieszka Chylińska zdobyła się na szczere wyznanie. Managerka może być zaskoczona
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
20.05.2020 09:24, aktualizacja: 20.05.2020 11:49

Agnieszka Chylińska niechętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Jednak ostatnio piosenkarka zdecydowała się powiedzieć, kto jest dla niej jedną z najważniejszych osób. "Całe moje życie jest taka próba bycia tak mądrą i wspaniałą osobą jak ona" - wyznała.

Pandemia pokrzyżowała plany zawodowe Agnieszki Chylińskiej, dlatego piosenkarka postanowiła produktywnie wykorzystać czas spędzany w domu i regularnie łączy się ze swoimi fanami, aby przeczytać im fragmenty swoich książek.

Podziękowania Agnieszki Chylińskiej

Ostatnio gwiazda uznała, że skoro niedługo skończy 44 lata, to jest to dobry moment, aby podziękować osobom, które zajmują ważne miejsce w jej życiu. Jedną z nich jest jej mangerka Joanna Ziędalska-Komosińska.

"Jesteśmy tak nierozłączne i jesteśmy tak ze sobą maksymalnie związane, co w tzw. show-biznesie zdarza się naprawdę bardzo rzadko. Pracujemy ze sobą już 15 lat i nawet dzień po moich urodzinach, następuje dzień imienin Joanny, więc zawsze jest blisko" - powiedziała.

"Generalnie mam takie wrażenie, że całe moje życie jest taką próba bycia tak mądrą i wspaniałą osobą jak ona. Nie chodzi tu o jakąś laurkę. Po prostu chcę w pełnej wolności mówić o tych osobach, które były dla mnie bardzo ważne, które są dla mnie bardzo ważne, które wywierają dobry, pozytywny wpływ i akurat tej dziewczynie zawdzięczam bardzo, bardzo dużo" - dodała.

Joanna Ziędalska-Komosińska słynie z tego, że zawsze bardzo stanowczo broni życia prywatnego swojej klientki. Niedawno internauci zastanawiali się, czy gwiazda nie ma jakichś problemów i czy jej opowieści o dzieciach i ich rodzicach po rozwodzie, nie są historiami z jej życia.

Agentka krótko odpowiedziała: "Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także