Blisko ludziAgnieszka Dygant oddaje się popularnej rozrywce. Tak spędza kwarantannę

Agnieszka Dygant oddaje się popularnej rozrywce. Tak spędza kwarantannę

Agnieszka Dygant oddaje się popularnej rozrywce. Tak spędza kwarantannę
Źródło zdjęć: © ONS
23.03.2020 18:25, aktualizacja: 24.03.2020 15:45

Agnieszka Dygant, jak wielu Polaków, zgodnie z zaleceniami rządu poddaje się dobrowolnej kwarantannie i chroni przed niebezpiecznym wirusem w zaciszu własnego domu. Na Instagramie pokazała, jak spędza ten czas.

Kwarantanna powoli daje się we znaki każdemu z nas, jest jednak konieczna, by powstrzymać wciąż rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Doskonale wie o tym Agnieszka Dygant, która również przyłączyła się do akcji i #zostajewdomu. Teraz aktorka pokazała, jak spędza ten trudny czas.

Agnieszka Dygant podczas kwarantanny

Dygant pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym oddaje się bardzo popularnej niegdyś rozrywce – grze w karty. W niedbale związanym koku i wygodnym swetrze w czarno-białe paski z uśmiechem na ustach i zaangażowaniem tasuje talię kart. "Makao? W tysiąca, brydża? Tniecie trochę w karty?" – zapytała w opisie fotografii. "Kto gra w karty, ten ma łeb obdarty" – zacytowała dalej, żartobliwie zamieszczając stare przysłowie.

Jak się okazało, gra w karty umila czas nie tylko popularnej aktorce, ale także wielu z jej fanów. "Ja dzisiaj grałam w pasjansa na komputerze od 7 rano", "my od czwartku gramy w karty praktycznie cały czas", "tysiąc i remik na zmianę, codziennie" – pisali, wymieniając przy tym ulubione gry karciane.

W hashtagach umieszczonych pod zdjęciem Dygant zaapelowała też do fanów o pozostanie w domu, a także o pomoc dla szpitali, w których brakuje podstawowych środków ochrony osobistej, jak maseczki czy fartuchy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta