Blisko ludziAgnieszka Dygant zachwyca w nowej fryzurze. Gwiazda jest teraz blondynką

Agnieszka Dygant zachwyca w nowej fryzurze. Gwiazda jest teraz blondynką

Agnieszka Dygant przeszła metamorfozę
Agnieszka Dygant przeszła metamorfozę
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
14.05.2021 19:17

Wiosna to idealny czas na metamorfozy. Jedną z gwiazd, która zdecydowała się ostatnio na radykalną zmianę wizerunku jest Agnieszka Dygant. Trzeba przyznać, że w odświeżonym kolorze włosów aktorka wygląda niezwykle korzystnie.

Agnieszka Dygant jest jak wino. Z każdym rokiem aktorka wygląda coraz lepiej. Figury i promiennej cery mogłaby jej pozazdrościć niejedna studentka. Widzowie są przyzwyczajeni do jej ciemnych włosów. Teraz okazuje się, że Agnieszce Dygant jest niezwykle do twarzy także w blondzie.

Dobre geny czy dobry lekarz?

Tabloidy od dłuższego czasu spekulują, że młodzieńczy wygląd aktorki to nie tylko zasługa genów. Dziennikarze od lat sugerują, że gwiazda poddała się między innymi operacji nosa. Złośliwi twierdzą także, że aktorka powiększa usta. Ona konsekwentnie zaprzecza i mówi wprost, że nie trzeba wcale regularnie odwiedzać gabinetów medycyny estetycznej, by wyglądać korzystnie. - Pomaluj usta na czerwono, zobaczysz, zrobisz się fajoska! Nic nie trzeba pompować. A w ogóle rób, co chcesz. Ja też robię, co chcę. I przysięgam, że nie będę się z tego tłumaczyć - pisała Agnieszka Dygant, kiedy zarzucono jej poprawianie ust. Gwiazda dużo ćwiczy, zdrowo się odżywia i w tym tkwi - jej zdaniem - tajemnica jej świetnego wyglądu.

Brunetka w wersji blond

Wczoraj na swoim Instagramie gwiazda pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. Fani "Niani Frani" byli w szoku. Aktorka zdecydowała się na znaczne rozjaśnienie włosów. Trzeba przyznać, że jasne pasma odmłodziły ją i dodały uroku. Podpis pod zdjęciem brzmi:

"Rany... ile szczęścia daje słońce:) Ale byliśmy dzielni tej zimy, order dla każdego!!! A teraz wiosno trwaj"

Pod zdjęciem pojawiło się kilkaset komentarzy. Gwieździe odwagi gratulują inne celebrytki, w tym Katarzyna Zielińska. Mamy przeczucie, ze Agnieszka Dygant zainspiruje tej wiosny wiele kobiet do zmian.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta