Trwa ładowanie...

Agnieszka Grochowska od 17 lat jest szczęśliwą żoną. Czym zajmuje jej mąż Dariusz Gajewski?

Agnieszka Grochowska od lat spełnia się jako jedna z najlepszych aktorek w Polsce. Jest także szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów. Choć rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, mąż niejednokrotnie towarzyszył jej na imprezach branżowych. Dariusz Gajewski również jest związany ze światem filmu.

Agnieszka Grochowska Agnieszka Grochowska Źródło: East News, fot: Adam Jankowski
d3scd90
d3scd90

Agnieszka Grochowska rozpoczęła swoją karierę prawie 20 lat temu. Przed kamerą zadebiutowała w filmie "AlaRm", którego reżyserem był jej przyszły mąż, właśnie Dariusz Gajewski. Poznali się na planie, a dwa lata później, w 2004 roku, wzięli ślub. Gajewski jest od niej starszy o 15 lat. Dziś są szczęśliwym i zgodnym małżeństwem. Wspólnie wychowują dwóch synów: Władysława i Henryka. Chronią swojej prywatności, ale zdarza się, że pojawiają się razem na imprezach branżowych.

Agnieszka Grochowska od 17 lat jest szczęśliwą żoną

Mąż Agnieszki Grochowskiej, w przeciwieństwie do niej samej, woli stać po drugiej stronie kamery. Dariusz Gajewski wyreżyserował filmy, takie jak "Konwój" (1999), "AlaRm" (2002) czy "Czas niedokończony. Wiersze księdza Jana Twardowskiego" z 2015 roku. W jego produkcjach główną rolę kobiecą odgrywa często jego żona. Jak twierdzi, Grochowska jest dla niego "najlepszą aktorką, jaką zna". Razem pracowali już kilka razy.

- Masz blisko siebie kogoś, kogo dobrze znasz i do kogo masz zaufanie. Można sobie szybko przekazać jakieś emocje, także negatywne. No i czujesz się bezpiecznie. Komuś, kogo dobrze nie znam, bałabym się coś proponować. A wiem, że Darek wszystko przyjmie - powiedziała aktorka o pracy z mężem w wywiadzie dla "Pomponika".

Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski East News
Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski Źródło: East News, fot: Mariusz Grzelak/REPORTER
d3scd90

Międzynarodowa kariera

Po prawie 20 latach pracy w aktorstwie, Agnieszka Grochowska dziś jest już nie tylko jedną z najzdolniejszych polskich aktorek, ale i tych, które robią sporą karierę za granicą. W 2018 roku zagrała w amerykańskim filmie "Moja gwiazda: Teen Spirit" u boku Elle Fanning, a w 2020 roku wystąpiła jako Laura Goldsztajn w polskim miniserialu stworzonym dla Netfliksa - "W głębi lasu", na podstawie powieści Harlana Cobena o tym samym tytule.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Agnieszka Grochowska szczerze o aktorstwie: "To luksus. Codzienność jest dużo trudniejsza"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3scd90
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3scd90