Trwa ładowanie...
d3f2jfm

Agnieszka Hyży o ślubie z Grzegorzem. Ma żal do mediów

– Media odebrały nam wyjątkowość tego momentu. To skomplikowało wiele naszych relacji rodzinnych – mówi o swoim ślubie Agnieszka Hyży. Prezenterka przyznaje wprost, że inaczej go sobie wyobrażała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Hyży wraca do trudnych chwil
Agnieszka Hyży wraca do trudnych chwil (AKPA)
d3f2jfm

Ślub Agnieszki i Grzegorza Hyży odbył się wiosną 2015 r. Dla obojga to drugie małżeństwo. To do dziś budzi duże kontrowersje. Dziennikarka była i jest obwiniana o rozpad poprzedniego związku muzyka. W wywiadzie dla magazynu "Gentleman" opowiedziała o medialnych zaślubinach i tego konsekwencjach.

– Wyjechaliśmy z Grześkiem z Polski tylko w gronie najbliższych. Nie udało nam się niestety uciec całkiem, bo polscy turyści uchwycili nas w obiektywie, jak byliśmy z rodziną, już po ślubie, w Rzymie na Kapitolu – mówi Agnieszka Hyży.

W rozmowie z gazetą Hyży zdradza również, dlaczego zależało jej na legalizacji związku z dala od show-biznesu. Ma to związek z wychowaniem. – Jestem wychowana dość konserwatywnie, a to był mój drugi ślub. Nie bardzo było z czym się afiszować. Z szacunku do dzieci, do byłych małżonków (...) – tłumaczy.

d3f2jfm

Nie udało się. Fotografie trafiły do tabloidów, co bardzo zabolało gwiazdę. Dowiedziała się o tym w trakcie podróży poślubnej. Teraz przyznaje, że ma o to żal. – Tak, żałuję, że tak się stało – stwierdza.

W wywiadzie Hyży mówi też, że dzieci męża traktuje jak własne. – Nie pamiętają innego życia, innego układu niż ten, w którym funkcjonujemy. Wiesz, my zbudowaliśmy dość specyficznie naszą relację – nie mieliśmy możliwości randkowania, po kilku spotkaniach musieliśmy podjąć decyzję, co dalej – mówi, zaznaczając znów, że ona i Grzegorz Hyży byli wolnymi ludźmi. Ale po 4 latach nie planuje z nim wspólnego potomstwa.

Prezenterka nie ukrywa, że początki nie były łatwe i bała się mówić o swoim szczęściu. Po kilku latach udanego małżeństwa przestaje mieć przed tym opory.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

d3f2jfm

Podziel się opinią

Share

d3f2jfm

d3f2jfm