Blisko ludziAgnieszka Jastrzębska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Wszystko przez #zielinachallenge

Agnieszka Jastrzębska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Wszystko przez #zielinachallenge

Agnieszka Jastrzębska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Wszystko przez #zielinachallenge
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.10.2019 20:50, aktualizacja: 23.10.2019 21:25

Polskie gwiazdy oszalały na punkcie #zielinachallenge. Ten ruch zapoczątkowała Katarzyna Zielińska, która pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Jej śladem poszło wiele polskich celebrytów. Wśród nich jest Agnieszka Jastrzębska. Prezenterka pokazała, że ma duży dystans do siebie.

Hashtag #zielinachallenge ma już ponad 40 postów. Gwiazdy chętnie dołączyły się do zabawy. Akcja ma na celu pokazać, jak bardzo zmieniają się trendy, ludzie i moda. To świetna okazja, żeby udowodnić swój dystans do siebie i przypomnieć sobie młodość. Z takiego założenia wyszła również Agnieszka Jastrzębska, która opublikowała swoje zdjęcie sprzed 10 lat.

"Nie chodzi tu o najbrzydsze zdjęcia, czy takie gdzie wyszliśmy niekorzystnie, tylko takie, gdzie naprawdę się postaraliśmy - fryzura, makijaż i stylizacja. Ja wrzucam zdjęcie sprzed 10 lat. Wtedy uważałam, że grzywka odmładza. Ciemny kolor włosów - zgaszony kasztan to mój kolor, a delikatny makijaż oka w kolorze lawendy idealnie koresponduje z zielonym kolorem tęczówki. Serio, byłam przekonana, że wyglądam super, a ta czarna stylizacja jest bardzo szykowna. Można? Można!" – napisała w opisie pod fotografią.

Agnieszka Jastrzębska - #zielinachallenge

Obserwatorzy celebrytki nie dowierzają. "O jeżu słodki. Dziękuję za poprawienie humoru, a wszystkim paniom gratuluję odwagi", "Moda się zmienia, ale my dziewczyny jak wino", "No, dziewczyny, szczęka w dole, ale teraz bosko wyglądacie. Brawa za dystans" – pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta