GwiazdyAgnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży. Zdradziła dokładny termin porodu

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży. Zdradziła dokładny termin porodu

Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem
Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
Katarzyna Pawlicka
10.02.2021 18:51

Agnieszka Kaczorowska-Pela w połowie stycznia potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Tancerka po raz pierwszy została mamą w lipcu 2019 roku. Teraz zdradziła natomiast dokładny termin porodu!

Agnieszka Kaczorowska-Pela świetnie odnajduje się w roli matki. Już będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem – córką Emilką – zaczęła nagrywać filmiki poświęcone przygotowaniom do macierzyństwa. Cykl, w którym rozmawiała na ten temat z ekspertami, nazwała "Jestem mamą”.

Zdradziła imię i termin porodu

Kilka dni temu tancerka zdradziła natomiast, jak będzie miał na imię jej drugi potomek. Płeć dziecka 28-latka pozna dopiero w marcu, ale jeśli okaże się, że to chłopiec, otrzyma imię Stefan. Kaczorowska-Pela przyznała, że myśleli o tym imieniu już, gdy była w pierwszej ciąży.

- Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem. Ta Emilka też tak do nas przyszła w oczekiwaniu, myśmy długo myśleli nad tym imieniem. Więc z imieniem dla drugiej dziewczynki będzie naprawdę kłopot. Zobaczymy – powiedziała w rozmowie opublikowanej przez serwis Jastrząbpost.

Planowana niespodzianka

Tancerka przyznała również, że drugie dziecko było planowane. Małżonkowie nie spodziewali się jednak, że pani Agnieszka tak szybko zajdzie w ciążę. Przy okazji Kaczorowska-Pela uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, na kiedy lekarze wyznaczyli termin porodu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała:

- Dziecko urodzi się w lecie, tak samo jak Emilka, mam nadzieję, że nie w ten sam dzień. Tam będzie naprawdę tydzień czy dwa różnicy, przynajmniej tak z terminu wynika. A wiadomo, że termin nas nie zobowiązuje. Chciałabym jednak, aby dzieci miały w inny dzień urodziny, bo każde dziecko chce mieć taki swój dzień. Więcej fajniej by było, żeby to nie był 26 lipca.

Wszystko wskazuje więc na to, że różnica wieku między dziećmi pani Agnieszki będzie wynosiła równo dwa lata.

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Bożenki w serialu "Klan”, w którą wciela się od wielu lat. Mogliśmy oglądać ją także w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. We wrześniu 2018 roku wyszła za tancerza Macieja Pelę. Para pobrała się w Toskanii.

Źródło artykułu:WP Kobieta