Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak doceniona przez fundację Don Vittorio Foundation For Wild Animals

Agnieszka Woźniak-Starak doceniona przez fundację Don Vittorio Foundation For Wild Animals

Agnieszka Woźniak-Starak doceniona przez fundację Don Vittorio Foundation For Wild Animals
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska

19.12.2019 21:05, aktual.: 19.12.2019 21:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak jest ambasadorką fundacji i akcji "Misie Dzieciom". Program przeznaczony jest dla dzieci przewlekle chorych, które regularnie przebywają na terenie placówki szpitalnej. Teraz fundacja podziękowała za okazane wsparcie. Nie zapomniano o dziennikarce.

Agnieszka Woźniak-Starak od lat włącza się w różnorodne akcje charytatywne i pomaga potrzebującym. Pomocną rękę wyciąga zwłaszcza w kierunku zwierząt. W mediach często podkreśla swoją miłość do psiaków, a na zdjęciu profilowym na Instagramie ma ustawione logo WWF.

Podziękowania fundacji dla Agnieszki Woźniak-Starak

W tym roku dziennikarka dołączyła także do programu "Misie Dzieciom", który został stworzy "dla dzieci przewlekle chorych oraz dzieci przebywających regularnie lub długotrwale na terenie placówek szpitalnych". Zakłada on stworzenie świetlic dla chorych, by choć na chwile mali pacjenci mogli zapomnieć o bólu.

Za akcję odpowiada fundacja Don Vittorio Foundation for Wild Animals, która postanowiła podziękować pracownikom i dyrekcji Szpitalaim. Wiktora Degi w Poznaniu. Na zdjęciu oznaczono również Agnieszkę Woźniak-Starak, która wspiera działania organizacji.

"Miłe chwile zaskoczenia. Wszystkim pracownikom i dyrekcji szpitala im. Wiktora Degi w Poznaniu serdecznie dziękujemy. Ten gest jest dla nas motywacją do jeszcze większego zaangażowania. Program 'Misie Dzieciom' zbiera swe pozytywne wibracje. Będziemy pracować w jeszcze większym pocie czoła – wszystko dla naszych małych przyjaciół" – czytamy w poście zamieszczonym na Instagramie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także